Wyniki
Dystanse Wyniki sektorowe

Pro
• K: Open
• M: Open

½Pro
• K: Open
• M: Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• K: Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• M: Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK2 HK3 HK4
• M: Open HM2 HM3 HM4

• Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• ½Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• ½Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• Fit K: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• Fit M: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nie ukończyli


Northtec MTB Zimą 2019
2019-02-10, Mrozy (Jeruzal)
½Pro Mężczyźni, kat. Open
 

L.p.NrNazwisko Imię Kat. Miejscowość DrużynaCzas [+]
12067Baranek Paweł Kobyłka AirBike.pl Team 01:25:03
22068Giziński Łukasz Zielonka Szukam drużyny 01:27:54
31489Płoski Adam Ciechanów T4B team 01:27:55
41245Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team 01:29:32
51432Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:30:04
61009Marchlewski Marcin Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:30:05
72053Ostrowski Adam Warszawa ADIOSTRY Team 01:30:10
81471Lewandowski Bartłomiej Warszawa Levi-Thule 01:30:13
91317Górnicki Marcin Warszawa Kross Staff Team 01:31:52
10269Okruciński Kacper Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:31:52
111430Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:31:52
121918Słupek Paweł Ciechanów T4B team 01:31:53
131815Strzemieczny Tomasz PŁOCK Płocki Klub Kolarski 01:32:08
141427Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:32:10
151494Fedor Martin Ciechanów T4B team 01:32:18
162Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 01:32:24
171719Grudziński Jakub Otwock STANWEX II TEAM 01:34:03
181657Giez Wojciech Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:34:07
191237Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 01:34:08
201429Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:34:10
211024Fydrych Michał Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 01:34:21
221242Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 01:35:08
231162Lewicki Łukasz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 01:35:13
241920Dąbrowski Tomasz Warszawa 01:35:14
252052Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT 01:35:19
261938Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 01:35:38
27911Łasiński Paweł Brodnica VISOTEC BRODNICA 01:35:45
281491Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B team 01:35:52
29225Mikołajczyk Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 01:35:57
30646Leciejewski Kamil Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 01:36:06
3177Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 01:36:52
3286Falkowski Arkadiusz Skierniewice SkierVelo 01:38:02
33146Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:38:12
34633Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 01:38:16
352079Roman Piotr Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:38:17
361438Banul Rafał Chorzele Cryospace Olsztyn 01:38:21
37451Samsel Adam Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:38:57
381166Lewandowski Jacek Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 01:39:02
39252Pawłowski Stanisław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:39:08
40179Nazarski Jacek Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 01:39:41
411934Rudziński Paweł Mława TWISTER TEAM 01:39:46
422088Zurel Michał Rypin cykliści rypin 01:40:18
43262Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:41:16
44212Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team 01:41:17
452050Furman Grzegorz Krasiniec Kross Staff Team 01:41:18
461568Olszewski Sławomir Ełk PT Mazury Team Ełk 01:41:20
47642Prętki Jarosław IFON KolarzKlub 01:41:20
481022Piasecki Andrzej Mrągowo Piasecki Concept 01:41:21
491908Plocek Przemysław Fujitsu Łódź Team 01:41:21
501039Kulpa Aleksander Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 01:41:30
512093Kalich Andrzej Rypin cykliści rypin 01:42:10
521893Strek Marek Lipno Lipa MTB 01:42:15
532064Komur Grzegorz Mława 01:42:17
542072Gajewski Karol Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 01:43:08
551483Zelcer Michał Czaplinek ZELCERY 01:43:26
561808Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa 01:43:27
57351Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:43:36
58706Niklewicz Sebastian Julianów HPE-ESKOM 01:43:37
591543Piotrowicz Kamil Ciechanów T4B team 01:43:42
601217Bartosik Marek Łódz Dell Team 01:43:51
61231Szklarczyk Artur JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 01:43:52
621165Skibiński Daniel Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 01:43:55
631597Zakrzewski Paweł Lipno Lipa MTB 01:44:03
641499Przęzak Marcin Ciechanów Kross Staff Team 01:44:04
651960Staniszewski Olek Wiązowna SuperDrob Bike Team 01:44:04
66130Gembara Dariusz Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:44:16
671437Banul Konrad Chorzele Cryospace Olsztyn 01:44:24
681299Kucharski Cezary LESZNO Maro Sport Team 01:44:25
691450Malinowski Jacek PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 01:44:26
702074Klimek Andrzej TEMPO MŁAWA 01:44:48
711436Szczepański Artur Dorotowo Cryospace Olsztyn 01:45:45
721203Pawlak Łukasz Łódź Dell Team 01:46:04
73967Zwaliński Tomasz Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 01:46:13
74141Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 01:46:21
75650Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 01:46:29
761431Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:46:35
77423Kędziorek Piotr Warszawa GO Sport Scrapper Team 01:46:38
781482Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:46:45
79193Wenderlich Paweł LIPNO Lipa MTB 01:46:59
80822Krysik Robert Józefów GO Sport Scrapper Team 01:47:01
811978Pytlak Adam Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 01:47:04
822009Żywółko Jarosław Olsztyn Cisowianka 01:47:07
831408Parzych Mariusz LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 01:47:12
841270Popławski Cezary Warszawa Bar Janusz MTB Team 01:47:48
85669Kowalczyk Łukasz Pionki ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 01:48:16
862044Olpeter Adam Kwidzyn AKJ Kwidzyn 01:48:29
871932Zduńczyk Dariusz Słupy PZU Sport Team 01:48:37
88151Supiński Janusz Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:48:43
89714Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:49:05
90705Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:49:05
912063Fidurski Wiesław Złotów LKS Drogowiec Złotów 01:49:08
921617Dąbrowski Marcin Łomianki Polmo Łomianki 01:49:11
93380Skumiał Norbert WARSZAWA 01:49:25
94401Rojda Tomasz Warszawa Alumex MTB Team 01:49:33
951863Zacharewicz Radosław Łomianki Loyalty Point Racing Team 01:49:45
96731Kłos Rafał Ciechanów T4B team 01:49:53
971941Kempka Mariusz Mława TEMPO MŁAWA 01:49:56
982049Jastrzębowski Janusz Mława Kross Staff Team 01:49:57
991055Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team 01:50:11
100250Bukowski Marek Warszawa Loyalty Point Racing Team 01:50:21
1011577Betlej Maciej DODIDDONE TEAM 01:50:40
1021038Kowszewicz Szymon Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz 01:50:52
103275Laseczka Marcin Warszawa 01:50:57
10412Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 01:51:36
105285Mudlaff Krzysztof Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 01:51:49
1061766Witkowski Andrzej Józefów SuperDrob Bike Team 01:52:03
107501Pyłko Grzegorz Mława Kross Staff Team 01:52:12
108199Kołatka Zbigniew IŁAWA 01:52:16
1091487Jaworski Łukasz OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 01:52:37
1102069Orłowski Dominik Gródki 01:53:17
111400Gromadko Piotr Warszawa Maro Sport Team 01:53:19
1121910Jazgara Robert Warszawa 01:53:24
1131824Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:53:25
1141297Kuśmierski Paweł Pruszków 01:53:39
115266Mączyński Czesław Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:54:17
116107Małyska Emil LUBLIN 01:54:18
117966Kowalski Andrzej Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 01:54:36
118491Wawrzyn Wojciech Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:54:36
1191839Szymaniak Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 01:54:38
120113Jermakowicz Bartłomiej Piaseczno COZMOBIKE TEAM 01:54:42
1211842Nowak Piotr Warszawa LANDIRENZO 01:54:48
1221827Zieliński Marek Radom Brak 01:55:00
123175Śliwa Tadeusz Teresin TCL MTB Team 01:55:18
1241812Kisicki Tomasz Radomno 01:55:27
1252056Klech Jerzy Olsztyn 01:55:46
1261906Lasota Marcin Łódź 01:55:54
1271903Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 01:56:02
128915Cieślak Marcin Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 01:56:42
1291243Stanaszek Tadeusz Karczew SuperDrob Bike Team 01:57:01
1301298Tomanek Szymon Warszawa 01:57:15
1311665Zurel Waldemar Rypin 01:57:18
132142Kułakowski Paweł Gdynia Cisowianka 01:57:44
1331895Klimaszewski Mariusz Turowo 01:58:02
1341933Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski 01:58:28
135773Migała Zygmunt Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:58:34
1361980Maluchnik Jarosław Działdowo LC MTB TEAM 01:58:44
1371909Wawrzyniuk Ernest Silno 01:58:59
1381240Urbański Michał Karczew SuperDrob Bike Team 01:59:12
139608Wester Stanisław Zielonka RB Riders 01:59:41
14046Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi 01:59:55
14183Wichrowski Maciej ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 02:00:19
1421344Kanownik Sławomir MARKI MCP Bike Team 02:00:50
1432007Bizior Marcin Warszawa MontazReklam24.pl 02:01:18
14414Ruba Zbigniew Pionki NRF HEPU RACING 02:01:28
1451916Romanow Marcin Tomaszkowo-Olsztyn 02:01:52
146495Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:02:39
147450Brzózka Artur BokserskAutoserwis Bike Team 02:03:12
148808Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 02:03:31
1491814Maszerowski Dawid SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 02:03:37
1501001Bareja Leszek Warszawa 02:03:38
15173Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 02:03:43
1522047Sosnowski Kacper Kross Staff Team 02:04:02
153226Urbański Piotr Łódź 02:04:10
1541897Gordon Piotr Warszawa FIS Bikers Team 02:05:59
155493Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:06:34
1561564Oszkiel Kamil Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 02:06:48
1571811Rostkowski Marcin DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 02:07:30
1581962Adamus Jarosław Częstochowa 02:08:12
15990Zielkowski Marcin Żurominek 02:08:50
1601215Jary Hubert Łódź Dell Team 02:11:17
1611201Obidziński Dariusz Łódź Dell Team 02:11:23
1621257Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka 02:12:40
1632008Górnik Mirosław Kozłowo 02:12:49
1641160Kamiński Witold Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 02:13:06
165115Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:14:16
1661528Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 02:15:42
167265Babiński Radosław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 02:16:56
1681582Zienkiewicz Jan Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 02:21:33
1691805Petryczko Igor Ciechanów T4B team 02:23:10
170108Wójcik Leszek warszawa 02:24:03
1711638Bertowski Mirosław Warszawa PATNET TEAM 02:28:51
1722051Balkowski Robert Przasnysz Kross Staff Team 02:29:35
173696Stan Jarek Warszawa 02:32:28
1741421Górski Zdzisław Ciechanów T4B team 02:36:21
1752055Woźniak Maciej Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 02:38:59
1761128Maruszak Maciej Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 02:56:44
1771622Snowacki Przemyslaw Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 03:09:12
178670Pieczyński Karol Warszawa Loyalty Point Racing Team 03:13:24
Razem: 178
Partnerzy