Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 3921.10 1009 Marchlewski Marcin MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 8490.75472.06472.98498.19500.00500.00487.12500.0001:27:2301:30:0501:22:2001:36:4401:35:0201:41:3502:00:2001:17:59
2 3874.02 1317 Górnicki Marcin MM2 Warszawa Kross Staff Team 9489.63462.90475.38479.99500.00484.42459.47483.19498.5101:27:3501:31:5201:21:5501:46:1201:33:4201:39:2901:43:2501:45:0701:18:13
3 3849.67 269 Okruciński Kacper MM1 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 9470.38462.90472.78471.70486.25485.97480.94483.04498.6101:31:1001:31:5201:22:2201:48:0401:36:2101:39:1001:38:4801:45:0901:18:12
4 3837.26 1489 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B team 8500.00483.70499.91498.53488.35450.35446.26470.1601:25:4601:27:5501:33:4301:36:4001:37:1801:52:4702:11:2101:22:56
5 3809.90 77 Zalewski Robert MM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 10486.48439.01471.72458.86456.08487.01476.12439.49476.17497.4501:28:0901:36:5201:58:1101:24:5201:51:4601:36:1201:41:1301:48:0701:46:4000:57:1801:18:23
6 3749.33 1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 Ciechanów T4B team 8478.52443.58485.58473.78459.39477.74449.46481.2801:29:3701:35:5201:36:2901:41:4301:43:2601:46:1902:10:2501:21:01
7 3702.03 911 Łasiński Paweł MM3 Brodnica VISOTEC BRODNICA 8478.52444.13463.13486.84472.93446.80444.31465.3901:29:3701:35:4501:24:0501:36:1401:41:5401:46:2101:54:1901:23:47
8 3692.94 2 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 8477.90460.23482.54462.40453.97451.23460.21444.4601:29:4401:32:2401:55:3201:24:1301:43:1201:46:4801:50:2202:11:5300:53:34
9 3650.82 12 Kozłowski Cezary MM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 10459.96381.05472.32456.88471.88460.72439.77420.81434.57454.7101:33:1401:51:3601:58:0201:25:1401:39:1701:44:3601:48:0302:00:4202:14:5301:25:45
10 3633.34 1337 Lutecki Tomasz MM3 Łódź IFON KolarzKlub 8465.70462.40454.46472.04426.79443.40439.90468.6501:32:0501:24:1301:52:1001:39:1501:52:5501:54:3302:13:1501:23:12
11 3620.79 1948 Wacinowski Marcin MM2 GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 8464.20443.02449.32461.27479.28444.84454.72424.1402:00:0601:27:5401:53:2701:41:3401:40:3301:46:4901:51:4202:18:12
12 3573.86 1450 Malinowski Jacek MM5 PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 9456.45407.20437.14420.93472.83463.83449.26365.58466.2201:33:5701:44:2601:29:0502:01:0601:39:0501:43:5401:45:4602:18:5601:23:38
13 3550.37 130 Gembara Dariusz MM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 9430.92407.85433.97435.13463.86449.69442.15439.06455.6001:39:3101:44:1601:29:4401:57:0901:41:0001:47:1001:47:2801:55:4101:25:35
14 3545.41 706 Niklewicz Sebastian MM4 Julianów HPE-ESKOM 9444.46410.41429.50440.01469.20449.20435.33439.88437.8201:36:2901:43:3701:30:4001:55:5101:39:5101:47:1701:49:0901:55:2802:13:53
15 3528.90 146 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 8394.03433.04453.07440.58465.32449.12425.27468.4601:48:5001:38:1201:25:5701:55:4201:43:3401:45:4802:17:5001:23:14
16 3508.01 1235 Wachnik Wojtek MM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 8428.56430.11453.24447.53443.05438.62422.82444.1000:55:5300:50:4701:30:5201:58:3101:43:2201:47:4101:47:1501:55:4802:18:3801:27:48
17 3503.89 1483 Zelcer Michał MM3 Czaplinek ZELCERY 10430.63411.13434.30434.05452.29441.18427.69424.80427.96455.7801:39:3501:43:2602:08:2201:29:4301:43:3501:49:1401:51:0601:59:3402:16:5801:25:33
18 3501.13 1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Łomianki Trezado Wolfpack 8435.29423.28451.71443.89436.87443.34420.79445.9601:38:3101:32:0001:43:4301:48:3401:48:4601:54:3402:19:1801:27:26
19 3496.78 822 Krysik Robert MM3 Józefów GO Sport Scrapper Team 10396.40397.37448.15419.49454.34449.55429.43436.73404.02455.0701:48:1101:47:0102:04:2402:01:3101:43:0701:47:1201:50:3901:56:1802:25:0501:25:41
20 3487.84 351 Paszczyk Mariusz MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 8449.43410.47437.55455.14437.40430.44422.46444.9401:35:2501:43:3601:29:0001:45:5301:48:3801:58:0002:18:4501:27:38
21 3438.50 1482 Wielgat Michał MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 9404.62398.36382.94432.93427.05446.56435.00438.47455.5101:45:5901:46:4502:25:3501:29:5701:59:2201:47:5501:49:1402:13:4101:25:36
22 3435.30 1568 Olszewski Sławomir MM6 Ełk PT Mazury Team Ełk 8449.28419.65437.38409.38463.71430.99387.29437.6201:35:2701:41:2001:29:0202:04:3101:41:0201:51:4902:31:2101:29:06
23 3433.32 642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub 8450.69419.65453.53435.53428.01410.55390.99444.3501:35:0901:41:2001:43:1801:50:3901:51:0102:03:4302:29:5501:27:45
24 3432.62 423 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 10433.38398.80420.65412.66387.40444.50437.77428.01350.30456.8401:38:5701:46:3802:12:3201:34:2202:11:3501:45:2401:50:0501:51:0100:48:5702:47:2001:25:21
25 3430.57 650 Bilski Artur MM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 11438.93399.36433.46417.23397.52452.29431.57392.70418.56372.45439.1801:37:4201:46:2902:08:3701:33:2002:08:1401:43:3501:51:4002:01:0002:01:2102:37:2301:28:47
26 3428.85 1022 Piasecki Andrzej MM6 Mrągowo Piasecki Concept 8432.80419.59433.97456.70441.59425.84417.75400.6201:39:0501:41:2101:29:4401:42:3501:49:0801:51:3502:01:3502:26:19
27 3419.61 1242 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 8447.00446.50342.60461.16414.87411.32433.98462.1702:29:5701:35:0803:06:5102:33:3401:54:1002:16:4501:44:3001:54:3202:03:2902:15:0401:24:22
28 3417.93 275 Laseczka Marcin MM3 Warszawa 11385.18383.28430.50409.12403.92453.97440.37435.53411.82368.58432.6801:51:2001:50:5702:09:3001:35:1102:06:1201:43:1201:49:2601:49:0602:03:2002:39:0201:30:07
29 3401.03 161 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 10428.55433.29418.13405.48444.36426.92391.14411.16396.73433.1601:40:0402:08:4001:33:0802:05:4301:45:2601:52:5302:01:2902:03:3202:27:4501:30:01
30 3384.92 199 Kołatka Zbigniew MM5 IŁAWA 8425.08378.79413.32456.55435.47421.12421.51433.0801:40:5301:52:1601:34:1301:42:3701:50:4001:52:5002:00:3001:30:02
31 3344.30 1245 Rumsicki Karol MM1 Otwock SuperDrob Bike Team 7474.96475.48488.42489.59488.44466.41461.0001:29:3201:21:5401:44:2201:38:2601:37:1701:48:5402:07:09
32 3312.54 1203 Pawlak Łukasz MM3 Łódź Dell Team 10422.91400.93418.28409.27387.54444.22412.01404.05391.11400.8701:41:2401:46:0402:13:1701:35:0902:11:3201:45:2801:56:5801:57:3602:09:5201:37:16
33 3301.35 1657 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 7486.39451.83489.25458.96471.01472.08471.8201:28:1001:34:0701:53:5701:51:0401:39:2801:42:0501:47:39
34 3299.23 1427 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 7486.39461.39458.68478.73481.67452.58479.8001:28:1001:32:1001:24:5401:40:4001:45:2702:09:3101:21:16
35 3298.95 1430 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 7493.10462.90471.64475.72471.02456.40468.1801:26:5801:31:5201:22:3401:38:2903:07:1401:47:5002:08:2601:23:17
36 3295.79 1842 Nowak Piotr MM3 Warszawa LANDIRENZO 10384.43370.43427.69388.38384.33454.34425.91403.00363.14427.7001:51:3301:54:4802:10:2101:40:1602:12:3801:43:0701:53:0902:06:0202:41:2501:31:10
37 3272.90 401 Rojda Tomasz MM4 Warszawa Alumex MTB Team 9409.84388.18396.64443.24420.52399.92394.09369.51420.4701:44:3801:49:3302:53:3702:08:3101:45:4201:54:3601:58:4902:08:5302:38:3801:32:44
38 3258.07 1429 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 7479.23451.59462.31485.16478.73461.32439.7301:29:2901:34:1001:24:1401:36:3401:40:4001:50:0602:13:18
39 3237.55 646 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 7479.14442.51462.58430.47485.32476.12461.3901:29:3001:36:0601:24:1101:58:2501:36:3201:41:1301:50:05
40 3234.88 1978 Pytlak Adam MM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 8416.14397.18430.34410.42397.10440.73349.72393.2401:43:0301:47:0402:09:3301:34:5302:08:2201:46:1802:17:4802:00:50
41 3220.92 525 Wilczyński Jan MM6 Pułtusk CENTURION MTB team 8413.20406.35376.11438.53411.43402.51397.69375.1101:43:4701:35:5002:15:3201:46:5001:57:0801:58:0302:07:4302:36:16
42 3192.67 175 Śliwa Tadeusz MM3 Teresin TCL MTB Team 11378.33368.82371.91380.60395.00426.88415.86392.65385.52347.50417.8401:53:2101:55:1802:29:5401:42:1902:09:0301:49:4501:55:5302:01:0102:11:4502:48:4101:33:19
43 3187.42 792 Kallas Arkadiusz MM3 Warszawa KHOZMO 7469.61456.35437.80473.79459.62448.84441.4101:31:1901:25:2001:56:2601:38:5301:44:5101:45:5201:55:04
44 3183.32 1494 Fedor Martin MM3 Ciechanów T4B team 7480.58460.73426.87486.00473.71417.47437.9801:29:1401:32:1801:59:2501:36:2401:41:4402:01:4002:13:50
45 3171.50 1487 Jaworski Łukasz MM3 OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 10380.17377.61399.02392.10392.47437.92397.29356.35357.82394.9201:52:4801:52:3702:19:4301:39:1902:09:5301:46:5902:01:1802:22:3202:43:4901:38:44
46 3168.97 400 Gromadko Piotr MM5 Warszawa Maro Sport Team 9400.59375.28399.61382.89408.75386.16394.70347.53421.0001:47:0301:53:1901:37:2702:13:0801:57:5402:03:0302:08:4102:48:4001:32:37
47 3167.55 826 Gregorowicz Marek MM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 7486.57459.03474.43444.16407.81430.99464.5601:28:0801:51:0301:38:4501:48:3001:56:3101:57:5101:23:56
48 3164.12 252 Pawłowski Stanisław MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7458.89428.97452.63475.23437.14446.98464.2801:33:2701:39:0801:26:0201:38:3501:48:4201:53:3801:23:59
49 3150.37 285 Mudlaff Krzysztof MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 8405.32380.31384.99438.60412.60378.82342.15407.5801:45:4801:51:4901:41:0901:46:4901:56:4802:05:2602:28:2701:35:40
50 3149.99 225 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 7467.14443.20458.86438.31451.87442.18448.4401:31:4801:35:5701:24:5201:56:1801:46:3901:54:5204:31:4801:26:57
51 3136.85 1297 Kuśmierski Paweł MM2 Pruszków 8401.65374.18380.46403.88406.74373.95367.20428.7901:46:4601:53:3902:13:5901:56:0001:58:2902:07:0402:39:3801:30:56
52 3106.32 250 Bukowski Marek MM6 Warszawa Loyalty Point Racing Team 8415.94385.36406.07366.68386.31377.40362.32406.2301:43:0601:50:2101:35:5402:07:4602:03:0002:14:3502:41:4701:35:59
53 3097.32 1543 Piotrowicz Kamil MM2 Ciechanów T4B team 7452.20410.08462.03455.14434.18426.04457.6501:34:5001:43:4201:41:2401:45:5301:56:5902:17:3501:25:12
54 3078.38 262 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7419.93438.12456.36432.10442.69433.66455.5101:41:1601:56:2101:45:3601:49:5801:54:4402:15:1001:25:36
55 3070.88 2007 Bizior Marcin MM2 Warszawa MontazReklam24.pl 8350.58389.48390.46401.60337.44398.57379.31423.4402:01:1801:39:5902:10:3302:00:0002:20:4902:07:2602:34:3201:32:05
56 3012.75 212 Staniewski Michał MM3 Warszawa AirBike.pl Team 7452.51419.86429.19433.89449.48440.01387.8001:34:4601:41:1701:30:4401:57:2901:47:1301:55:2602:31:09
57 3011.65 2020 Wojciechowski Marcin MM4 Warszawa 9389.91359.64370.23350.87409.83387.55357.45259.25386.1801:49:5902:35:0101:45:1102:25:1701:54:1902:04:2102:12:5603:46:0601:40:58
58 3007.60 1824 Szauer Rafał MM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 8395.54374.94386.58401.88382.89334.63342.12389.0101:48:2501:53:2501:40:4401:59:5502:04:0602:31:4702:51:2001:40:14
59 2996.08 1855 Pazdrowski Robert MM5 ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno 7428.62419.33416.80451.28438.37417.24424.4401:40:0301:32:5202:02:1801:43:4901:49:5601:53:5301:59:40
60 2969.97 231 Szklarczyk Artur MM2 JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 7439.23409.42433.68415.75453.90383.38434.6101:37:3801:43:5202:08:3301:33:4001:43:1302:12:2901:29:43
61 2969.67 1425 Pieściński Jacek MM5 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7459.79453.37438.78392.62433.64414.03377.4401:33:1602:02:5801:28:4502:09:5001:51:0801:54:4602:35:18
62 2965.76 1665 Zurel Waldemar MM6 Rypin 8382.77362.53371.13386.31351.28365.45342.22404.0601:52:0201:57:1802:17:2102:04:4502:15:1602:18:5902:51:1701:36:30
63 2962.36 773 Migała Zygmunt MM6 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 7449.43358.66427.93461.58435.20395.83433.7201:35:2501:58:3401:31:0001:41:3001:50:4402:08:1901:29:54
64 2959.17 1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 7411.88398.98433.57443.11425.69400.57445.3601:44:0701:46:3501:51:0901:47:1401:59:1902:26:2001:27:33
65 2958.33 808 Hofman Tomasz MM5 Warszawa Kraft MTB Team 10383.63344.29353.33368.65341.43410.31373.48352.37372.28342.4901:51:4702:03:3102:37:4701:45:3802:29:1801:54:1102:09:0202:14:5102:16:2602:51:09
66 2956.96 21 Grabowski Paweł MM3 Serock MCP Bike Team 7430.05416.19463.10438.04393.95423.50392.1301:39:4301:33:3401:41:1001:50:0102:00:3701:59:5602:29:29
67 2930.85 1038 Kowszewicz Szymon MM3 Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz 7411.88383.57413.69443.17417.91419.30441.3301:44:0701:50:5201:34:0801:45:4301:53:4202:01:0801:28:21
68 2898.17 450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team 9372.09345.17374.79370.11345.44395.30354.69340.58331.8901:55:1502:03:1202:28:4501:45:1302:27:3401:58:3102:13:5802:29:0802:56:37
69 2888.38 73 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 10364.81343.73372.99367.09342.65403.42317.38338.80303.53354.9001:57:3302:03:4302:29:2801:46:0502:28:4601:56:0802:29:4302:29:5503:13:0701:49:52
70 2887.97 700 Świerczewski Jan MM3 Warszawa 10382.66340.63362.53328.76404.17341.62340.82347.69310.06367.8501:52:0402:43:4001:47:2502:35:0301:55:5502:21:0402:19:2502:26:0503:09:0301:46:00
71 2860.64 1471 Lewandowski Bartłomiej MM3 Warszawa Levi-Thule 6477.99471.37479.00481.06453.57497.6601:29:4301:30:1302:35:4501:39:1201:45:3502:09:1401:18:21
72 2857.01 1201 Obidziński Dariusz MM5 Łódź Dell Team 9354.60323.67362.25345.99327.67394.08373.10323.50375.6402:00:5602:11:2302:33:5401:52:3302:35:3401:58:5302:09:1002:26:5301:43:48
73 2853.45 837 Stępień Rafał MM2 Łódź GO Sport Scrapper Team 6464.14478.88488.27472.04451.71498.4002:28:3001:23:5401:40:3801:37:1901:47:3602:09:4601:18:14
74 2848.08 1719 Grudziński Jakub MM3 Otwock STANWEX II TEAM 6487.96452.15460.67479.44477.81490.0501:27:5301:34:0301:24:3201:40:3101:46:1801:19:34
75 2838.28 1666 Kalitowski Maciej MM3 Nowy Dwór Mazowiecki 8361.27374.58359.07328.38379.76344.31339.10351.8001:58:4202:28:5001:48:2702:35:1402:03:2202:19:5800:53:4602:29:4701:50:50
76 2830.77 1160 Kamiński Witold MM5 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 8358.76319.50340.30383.96356.49334.78341.72395.2601:59:3202:13:0601:54:2602:02:0102:15:1102:21:5602:28:3802:28:18
77 2813.34 83 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 8379.78353.44374.14357.13294.90358.89317.10377.9501:52:5502:00:1901:44:0502:22:4402:38:5202:12:2403:04:5101:43:10
78 2805.93 1432 Dawid Maksymilian MM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 6493.20472.15472.78486.75443.34437.7101:26:5701:30:0401:22:2201:36:1501:54:3402:13:55
79 2804.01 705 Skwarski Witold MM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 7415.67389.84417.00396.14393.38376.07415.9101:43:1001:49:0501:55:3401:59:5702:09:0702:35:5201:33:45
80 2800.86 1270 Popławski Cezary MM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 7428.69394.48428.02404.51376.51365.14403.5001:40:0201:47:4802:10:1502:06:0102:14:5402:40:3201:36:38
81 2799.33 731 Kłos Rafał MM2 Ciechanów T4B team 7423.54387.00443.10405.65399.92385.91354.2101:41:1501:49:5301:45:4401:58:4801:58:4902:11:3702:45:29
82 2794.51 1024 Fydrych Michał MM4 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 6469.01450.72461.85481.83463.01468.0901:31:2601:34:2101:24:1901:37:1401:44:0501:23:18
83 2792.02 1918 Słupek Paweł MM3 Ciechanów T4B team 6487.68462.82407.81485.07451.30497.3401:27:5601:31:5301:54:5301:39:2102:09:5301:18:24
84 2789.53 266 Mączyński Czesław MM6 Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7402.09372.10395.82417.12408.46386.49407.4401:46:3901:54:1701:38:2301:52:1901:57:5902:11:2501:35:42
85 2779.04 203 Grudny Bartłomiej MM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 6471.42477.58443.78460.37458.46467.4301:30:5801:56:4401:27:4501:41:4601:45:0700:44:0801:00:4301:23:25
86 2759.69 1215 Jary Hubert MM3 Łódź Dell Team 8322.47323.92353.16341.27359.83370.90340.05348.0902:12:5902:11:1701:50:1602:29:2202:10:1202:09:5602:19:4401:52:01
87 2755.10 2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 Siedlce 6465.87462.49471.12475.88431.25448.4901:32:0301:24:1201:48:1201:38:2701:50:1101:53:15
88 2750.13 1082 Mazurek Sławomir MM4 Żyrardów Trezado Wolfpack 6448.86468.97466.52460.97427.75477.0602:39:2502:27:3301:53:3401:39:5401:43:1801:50:1102:17:0201:21:44
89 2749.55 46 Kosiński Włodzimierz MM3 Kozłów Biskupi 7354.62371.52365.19426.62389.38427.48414.7403:12:5801:59:5501:44:4902:19:3501:49:4902:03:4601:58:4902:21:20
90 2741.39 1162 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 6471.94446.61461.94486.58432.70441.6101:30:5201:35:1301:24:1801:36:1701:57:2302:12:44
91 2738.02 1702 Sikorski Andrzej MM4 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 7415.27404.81420.77380.44372.01353.11391.6101:43:1601:55:4401:54:3202:04:5402:16:3202:46:0001:39:34
92 2723.83 1974 Drzewiecki Marcin MM4 Warszawa Loyalty Point Racing Team 6456.70432.17486.67479.04436.17433.0701:25:1601:57:5701:36:1601:40:3601:56:2702:15:21
93 2688.14 1377 Jaczyński Adam MM3 Marki MCP Bike Team 7390.08387.22369.34408.81361.30357.24414.1401:49:5601:40:3402:18:0101:54:3602:11:3102:44:0501:34:09
94 2686.99 451 Samsel Adam MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6455.72429.76445.81476.76433.48445.4501:34:0601:38:5701:27:2101:38:1601:49:3701:27:32
95 2679.97 90 Zielkowski Marcin MM2 Żurominek 7370.59330.08393.20404.69386.73371.24423.4401:55:4302:08:5001:59:0901:59:0502:02:5202:16:4901:32:05
96 2622.17 1243 Stanaszek Tadeusz MM6 Karczew SuperDrob Bike Team 7396.76363.41365.49387.80387.96351.84368.8901:48:0501:57:0102:32:3201:40:2502:04:1302:15:0301:45:42
97 2619.97 670 Pieczyński Karol MM3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 7219.88405.85397.16425.26401.37374.25396.1903:13:2402:17:2201:38:0301:50:1002:00:0402:06:5802:08:12
98 2602.11 1916 Romanow Marcin MM3 Tomaszkowo-Olsztyn 7348.95366.51343.33367.68365.80377.48432.3602:01:5201:46:1502:20:2202:09:1402:18:5102:35:1701:30:11
99 2587.26 300 Zalewski Eryk MM1 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 6440.73428.95450.55430.50379.76456.7601:37:1801:30:4701:43:5901:57:5902:34:2101:25:22
100 2585.48 1204 Malik Witosław MM5 Łódź Dell Team 7370.06356.17339.64389.12379.91347.84402.7401:55:5301:49:2002:30:0502:00:2402:06:5102:48:3101:36:49
101 2573.28 939 Kuczewski Tomek MM6 Warszawa Trezado Wolfpack 6444.62418.80396.59449.90428.82434.5501:36:2701:32:5902:08:3201:44:0801:52:2301:56:53
102 2554.85 949 Świderski Tadeusz MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 6414.49409.11453.61436.27432.33409.0501:33:5702:04:3601:43:1701:48:5501:57:2902:23:18
103 2548.66 495 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 7380.62346.72401.86381.46345.45347.57344.9701:52:4002:02:3901:56:3502:06:2002:17:3302:26:0802:49:55
104 2544.97 226 Urbański Piotr MM5 Łódź 7376.55342.48346.26389.23386.67344.82358.9501:53:5302:04:1002:27:1302:00:2202:04:3802:17:4802:21:30
105 2534.83 1408 Parzych Mariusz MM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 6410.24396.69426.68415.56445.70439.9701:44:3201:47:1201:31:1602:02:4001:45:0701:49:32
106 2529.60 1528 Olszewski Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 9329.07313.38318.11347.85317.82266.25254.42305.61331.5102:10:1902:15:4202:02:2502:14:4102:31:3802:58:2803:19:3803:11:4801:57:37
107 2505.62 1031 Wolf Mateusz MM2 Warszawa 6449.28386.22438.37393.95408.46429.3401:35:2702:11:5901:49:5602:00:3702:04:2101:03:5801:30:49
108 2487.78 151 Supiński Janusz MM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 6426.13391.15433.51410.56422.61403.8001:40:3801:48:4302:08:3601:34:5101:54:0202:05:4701:03:58
109 2436.70 1617 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 6422.98389.48425.39430.28407.17361.3901:41:2301:49:1101:50:0801:52:0001:56:4202:42:12
110 2403.04 1725 Jankowski Łukasz MM3 STAROWA GÓRA move factory. mtb 6420.08403.82445.27431.70298.69403.4801:42:0501:36:2601:45:1301:51:3802:39:0502:05:53
111 2392.29 820 Węgrzynowski Mariusz MM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 6416.14412.66392.32439.01378.62353.5401:43:0300:52:2801:34:2202:09:5601:46:4302:05:3002:45:48
112 2382.48 1638 Bertowski Mirosław MM6 Warszawa PATNET TEAM 8309.55285.69317.39305.90313.37283.22254.32313.0202:18:3202:28:5102:55:3902:07:1802:33:4702:59:2003:50:2902:04:34
113 2381.14 1815 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 5461.56473.07474.33484.78487.4001:32:0801:22:1901:41:3601:38:0101:20:00
114 2372.87 1906 Lasota Marcin MM3 Łódź 6366.91394.23402.59430.01414.31364.8101:55:5402:21:2502:06:3701:48:5701:56:1902:10:15
115 2355.33 1965 Kurzawa Paweł MM3 Łódź Łódź Kocha Sport 6365.99409.95393.51385.58385.42414.8801:46:2401:54:1702:02:2802:03:1402:11:4701:33:59
116 2348.62 1269 Gramann Andrzej MM6 Krubin Wieliszew Heron Team 7321.98361.45358.61317.13321.06323.22345.1602:38:1902:09:3702:14:2302:29:5002:38:1203:01:2101:52:58
117 2283.93 86 Falkowski Arkadiusz MM3 Skierniewice SkierVelo 5452.51433.78462.03474.51461.0901:34:4601:38:0201:24:1701:38:4401:44:31
118 2276.93 1582 Zienkiewicz Jan MM6 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 7300.42341.50327.38360.13332.91323.02291.5602:21:3302:43:1501:58:5702:13:4902:32:3403:01:2802:13:44
119 2267.79 2018 Kaska Paweł MM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 6400.74371.34410.48391.38351.78342.0502:19:0701:44:5201:54:0802:03:0802:24:2302:51:22
120 2267.63 323 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 5452.28445.22465.17443.53461.4401:34:4901:44:0601:27:2803:05:1401:43:3601:47:0801:24:30
121 2267.25 1421 Górski Zdzisław MM6 Ciechanów T4B team 9323.73271.99300.05256.63313.38284.74242.64266.53250.2102:12:2802:36:2102:09:4703:18:3802:29:3002:49:1503:15:5003:10:3403:54:16
122 2260.84 142 Kułakowski Paweł MM4 Gdynia Cisowianka 6373.33361.20406.80390.80354.69374.0201:54:5201:57:4401:55:1002:03:1902:13:5802:15:48
123 2226.31 641 Kasiński Ryszard MM6 Łódź IFON KolarzKlub 5450.69445.13420.76462.26447.4601:35:0901:27:2902:01:0901:41:2101:47:42
124 2218.91 157 Walewicz Tomasz MM4 Włocławek 6374.36372.89386.41351.84364.93368.4801:54:3301:44:2602:04:4302:15:0302:19:1101:45:49
125 2214.21 2079 Roman Piotr MM3 Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 5432.68459.33447.71443.27431.2201:38:1701:44:5501:46:0801:54:3502:15:56
126 2213.73 1217 Bartosik Marek MM3 Łódz Dell Team 5444.39409.48462.72461.24435.9001:36:3001:43:5103:08:2603:32:5401:41:1501:44:2901:29:27
127 2179.99 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 5444.54419.59444.79443.21427.8601:36:2801:41:2101:27:3301:54:3602:17:00
128 2174.06 2093 Kalich Andrzej MM3 Rypin cykliści rypin 5448.18416.23449.41435.73424.5001:35:4101:42:1001:47:1401:49:0301:59:39
129 2167.16 506 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 5423.75412.25461.42422.50447.2401:41:1202:03:3901:41:3202:00:1301:27:11
130 2131.11 1844 Grabski Marcin MM3 Łódź 6368.62364.51349.82385.12281.70381.3401:56:2001:46:5002:25:4302:05:0803:28:0501:42:15
131 2116.99 1165 Skibiński Daniel MM3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 5435.22409.22449.76419.48403.3101:38:3201:43:5501:44:1001:54:5301:57:49
132 2074.74 1438 Banul Rafał MM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 5462.27432.38446.98295.81437.2901:32:4601:38:2101:47:4902:40:3801:56:09
133 2070.49 555 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 5424.38436.22417.67401.32390.9101:41:0301:47:2401:55:2301:58:2402:09:56
134 2069.12 1019 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 5406.22416.82407.99397.59440.5001:45:3401:55:3701:56:2802:07:4501:28:31
135 2068.67 115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 6338.11316.72359.01357.90329.60367.3302:06:5002:14:1602:14:1402:12:4602:34:0601:46:09
136 2056.60 1622 Snowacki Przemyslaw MM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 7305.47224.76302.62344.02270.75301.67307.3002:20:2303:09:1202:08:4102:16:1102:55:3002:48:2202:06:53
137 2039.99 1863 Zacharewicz Radosław MM4 Łomianki Loyalty Point Racing Team 5417.09387.47407.03408.91419.4901:42:4901:49:4502:16:5801:35:1401:51:41
138 2026.00 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 5416.07389.84433.25388.53398.3101:43:0401:49:0501:51:1402:02:1802:07:31
139 1957.46 915 Cieślak Marcin MM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 5404.37364.40383.03418.12387.5501:46:0301:56:4201:41:4001:52:0302:04:21
140 1936.37 58 Grudziński Tomasz MM6 Sękocin Stary 5373.17411.81385.38357.22408.7903:08:0702:52:3903:04:5402:16:3601:53:4602:05:0302:13:0101:35:23
141 1862.52 608 Wester Stanisław MM3 Zielonka RB Riders 5348.88355.31401.74388.00368.5902:02:5501:59:4101:56:3701:20:3002:02:2802:17:48
142 1857.71 825 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 5416.07375.28359.75377.40329.2101:52:3602:08:2502:12:0502:14:3502:58:03
143 1857.44 52 Goździński Paweł MM6 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 5377.22356.17394.08378.07351.8901:53:4101:49:2001:58:5302:07:2802:15:0201:14:5201:03:35
144 1845.54 1895 Klimaszewski Mariusz MM3 Turowo 5360.28374.50394.21370.21346.3501:58:0201:43:5902:02:1502:08:2102:26:39
145 1811.08 1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 Toruń IT UTIL 5382.15342.75368.67337.36380.1601:52:1301:53:3702:10:4302:20:5101:42:34
146 1806.70 2096 Świątek Mariusz MM6 Świdnik 5360.36374.79335.33371.73364.4901:59:0002:28:4502:32:0102:06:0202:12:13
147 1778.51 1933 Karkowski Rafał MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 5358.96384.87316.18364.40354.0901:58:2802:05:1302:30:1702:19:2301:50:07
148 1762.32 2088 Zurel Michał MM3 Rypin cykliści rypin 4423.98441.60446.49450.2502:38:5901:40:1801:55:2601:47:5601:26:36
149 1750.18 1960 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 4408.63453.07449.25439.2201:44:0400:55:4401:25:5701:53:2801:48:11
150 1743.26 1984 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 4440.64436.67402.59463.3602:29:4302:25:0903:12:0902:29:4001:55:4102:42:2802:50:3003:04:5601:56:1902:25:3601:24:09
151 1729.58 1512 Małolepszy Janusz MM4 Łódź Razem Trenujemy Sport 5345.69337.99381.77340.26323.8702:04:0301:55:1302:02:4302:21:3802:26:43
152 1720.39 1893 Strek Marek MM4 Lipno Lipa MTB 4415.89436.87417.12450.5101:42:1501:48:4602:01:4601:26:33
153 1704.60 1039 Kulpa Aleksander MM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 4416.07418.97427.07442.5001:43:0401:41:3001:31:1101:47:2301:58:49
154 1698.80 1943 Stawarz Maciej MM3 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4427.23447.75427.63396.1902:37:1601:31:0901:44:3801:51:0702:27:57
155 1692.67 1299 Kucharski Cezary MM3 LESZNO Maro Sport Team 4437.73407.26438.94408.7301:37:5801:44:2501:28:4302:04:43
156 1687.30 1570 Wrzesiński Jacek MM4 Warszawa 4436.55422.80427.50400.4601:38:1401:53:5901:51:0902:06:50
157 1674.15 1597 Zakrzewski Paweł MM2 Lipno Lipa MTB 4426.70408.70413.85424.9001:40:3001:44:0302:59:2001:54:4901:31:46
158 1673.58 1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Łomianki Grupetto Warszawa 4411.07422.97406.91432.6301:43:2701:32:0401:58:2601:49:50
159 1629.30 967 Zwaliński Tomasz MM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 4421.87400.36427.14379.9301:41:3901:46:1301:49:4102:05:0400:47:08
160 1629.22 1766 Witkowski Andrzej MM6 Józefów SuperDrob Bike Team 4379.52409.84411.81428.0501:52:0301:35:0102:03:4701:52:35
161 1621.29 669 Kowalczyk Łukasz MM3 Pionki ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 4413.20392.78434.75380.5501:43:4701:48:1602:08:1402:13:57
162 1615.46 712 Snakowski Piotr MM3 Warszawa Continental 4360.76421.95401.04431.7201:05:0201:07:2902:21:1801:51:0202:00:1000:48:0001:30:19
163 1605.39 380 Skumiał Norbert MM3 WARSZAWA 4409.97388.65393.28413.4901:44:3601:49:2502:09:0901:34:18
164 1600.87 1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM 4418.99384.26421.98375.6401:42:2101:50:4002:12:0702:15:42
165 1584.21 703 Romanowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4387.68421.63361.34413.5601:50:3701:51:0702:11:3001:34:17
166 1578.62 983 Waśniewski Arkadiusz MM4 Ząbki Loyalty Point Racing Team 4388.32419.74405.65364.9103:00:2301:40:1701:51:3701:58:4802:40:38
167 1577.00 1593 Tężycki Jarosław MM3 Józefosław SIEMANO Bike Team 4403.99396.82370.37405.8201:46:0901:38:0802:17:3801:58:45
168 1575.40 1932 Zduńczyk Dariusz MM4 Słupy PZU Sport Team 4391.51403.88401.46378.5401:48:3701:57:3902:06:3102:34:51
169 1555.19 224 Barbarski Dariusz MM4 Marzęcice 4405.94373.71388.66386.8901:58:4302:07:0902:10:4101:40:47
170 1546.64 1321 Walendzik Rafał MM3 Warszawa 4413.20364.49360.16408.7901:53:2302:12:1302:11:5601:35:23
171 1541.04 107 Małyska Emil MM3 LUBLIN 4388.61372.05390.32390.0701:50:2101:54:1802:22:5002:10:41
172 1540.58 1919 Panasiuk Piotr MM2 Warszawa 4394.09369.65397.51379.3301:48:4902:17:5402:01:1402:13:54
173 1534.50 490 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 4398.85393.72391.73350.1901:47:3102:02:2402:01:1802:47:23
174 1530.04 491 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 4397.19371.07402.49359.2801:47:5801:54:3601:59:4402:43:09
175 1513.18 2086 Bolek Remigiusz MM3 Nowa Iwiczna NC+ SPORTS TEAM 4377.89363.41419.11352.7601:00:4301:43:0302:20:1601:51:4702:46:10
176 1493.24 1909 Wawrzyniuk Ernest MM3 Silno 4357.40368.59397.76369.4801:58:5901:45:3901:57:4702:17:28
177 1492.59 558 Lasek Marcin MM4 Legionowo 4389.55365.89373.43363.7101:50:0502:19:1902:09:0302:19:39
178 1475.04 798 Ciaś Przemysław MM4 Jozefow TS Meran-Otwock 4395.91380.54362.55336.0401:48:1901:42:2002:20:3602:54:26
179 1460.36 1001 Bareja Leszek MM4 Warszawa 4380.45343.96365.25370.7001:52:4302:03:3801:46:3702:17:01
180 1440.24 2085 Matras Wojciech MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 3471.16489.39479.6901:31:0101:53:5501:46:16
181 1433.02 924 Adamowski Jacek MM3 Warszawa 4348.50371.64350.02362.8502:03:0301:44:4702:25:3802:09:07
182 1421.72 120 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 4361.48358.63340.63360.9801:58:3801:48:3502:29:3902:11:38
183 1353.92 2052 Kowalczyk Wojciech MM1 Susz KOMOBIKE SCOTT 3446.14456.01451.7701:35:1901:51:2302:09:45
184 1332.63 1308 Supryk Bartosz MM3 Parzniew AGR Welodrom 3450.70443.32438.6201:43:5701:47:1101:55:48
185 1328.24 179 Nazarski Jacek MM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 3453.31426.60448.3301:34:3601:39:4102:04:21
186 1322.71 352 Sobkowiak Jan MM3 Toruń IGT MTB TEAM 3444.46437.46440.7801:36:2901:29:0101:49:20
187 1313.19 1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 3444.67425.38443.1401:35:3801:59:5001:48:45
188 1286.06 804 Papelbon Roman MM3 Grudziądz 3425.84416.04444.1801:51:3502:02:0501:27:47
189 1277.07 1096 Ołdakowski Karol MM3 Olsztyn 3425.91428.44422.7201:53:0900:48:1001:58:3302:18:40
190 1272.34 186 Sacharczuk Paweł MM4 Karczew 3437.51448.83386.0001:38:0101:44:2302:03:06
191 1267.85 2050 Furman Grzegorz MM3 Krasiniec Kross Staff Team 3419.79438.11409.9501:41:1801:50:0002:22:59
192 1263.63 1465 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 3439.53394.35429.7501:37:3401:38:4501:49:01
193 1260.29 696 Stan Jarek MM5 Warszawa 4278.91324.92317.76338.7002:32:2802:51:3502:02:3302:22:17
194 1258.55 1801 Oszkiel Rafał MM3 Seroki-Parcela 3405.37414.01439.1802:35:1002:47:3902:05:4502:02:4101:28:47
195 1254.92 971 Matuszewski Krzysztof MM6 Grudziądz 3405.78415.02434.1301:57:0602:02:2301:29:49
196 1246.26 1518 Niewiadomski Łukasz MM3 Żyrardów TCL MTB Team 3405.07397.26443.9401:45:5202:08:1901:45:32
197 1232.80 1386 Skibicki Jacek MM6 łódź 3423.74358.22450.8401:31:5402:22:1801:43:55
198 1226.80 1515 Puchyr Tomasz MM4 Skierniewice SkierVelo 3400.53387.74438.5301:47:0401:40:2601:46:50
199 1211.11 2072 Gajewski Karol MM3 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3412.33358.11440.6701:43:0802:43:4101:28:29
200 1202.94 1410 Wilczyński Dariusz MM3 Pułtusk CENTURION MTB team 3419.63395.81387.5100:58:1001:32:4802:00:0302:31:16
201 1184.64 1172 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 3400.03426.68357.9301:47:1201:49:4802:43:46
202 1181.66 141 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Cisowianka 3399.86396.19385.6102:49:2001:46:2103:18:4001:59:5602:11:43
203 1171.67 1015 Harla Michał MM2 Warszawa 3404.18414.93352.5601:46:0601:54:3102:24:04
204 1170.97 771 Gogulski Grzegorz MM4 Toruń TORUŃ 3390.87387.18392.9202:01:3402:11:1102:29:11
205 1162.66 1407 Siewierski Piotr MM3 Łódź WWW.ONNINEN.PL 3353.69419.11389.8601:50:0601:51:4702:10:17
206 1161.47 713 Uliczny Marcin MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 3383.04374.43403.9902:04:0302:15:3901:36:31
207 1152.90 1670 Piętka Jarosław MM4 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 3377.34396.70378.8701:43:1201:58:0602:07:12
208 1152.61 1839 Szymaniak Arkadiusz MM4 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 3393.91370.97387.7401:48:5201:54:3801:40:26
209 1151.36 1763 Chycki Radosław MM4 BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team 3328.53412.53410.2901:58:3201:53:3401:35:02
210 1147.45 1599 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 3373.17369.93404.3401:54:5501:45:1601:55:52
211 1141.33 1572 Bazan Jacek MM4 Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 3376.44377.46387.4201:53:5501:43:1002:02:39
212 1139.66 1812 Kisicki Tomasz MM2 Radomno 3368.34395.04376.2801:55:2702:00:1702:14:59
213 1136.01 1240 Urbański Michał MM3 Karczew SuperDrob Bike Team 3402.22356.75377.0401:46:3701:59:1201:43:1700:57:1100:54:1001:00:5800:49:3500:50:0000:59:53
214 1127.85 1904 Tajchman Tomek MM4 Otrębusy 3375.62366.02386.2001:54:1002:19:1602:04:47
215 1116.93 780 Kołowiecki Stanisław MM6 Otwock TS Meran-Otwock 3400.65379.36336.9101:47:0201:42:3902:53:59
216 1113.39 1827 Zieliński Marek MM3 Radom Brak 3385.47369.78358.1401:51:1501:55:0002:22:20
217 1110.06 2005 Wejner Olgierd MM4 Marki MCP Bike Team 3390.26387.22332.5801:49:5301:40:3402:56:15
218 1108.35 1970 Mikołajczyk Paweł MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3373.31382.85352.1902:39:3202:45:1902:42:0002:16:3302:59:2103:04:2503:46:5302:12:4002:46:2602:13:47
219 1091.55 1897 Gordon Piotr MM5 Warszawa FIS Bikers Team 3382.55337.54371.4601:52:0602:05:5901:44:50
220 1082.04 1749 Grudniewski Tomasz MM4 Otwock 3383.17348.98349.8801:51:5502:26:0402:47:32
221 1078.63 260 Grzybowski Marcin MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3360.97372.11345.5401:58:4801:44:3902:15:35
222 1071.39 1529 Baranek Paweł MM3 Piaseczno 3394.09315.67361.6401:48:4902:41:2902:09:33
223 1067.09 2056 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 3367.33353.29346.4701:55:4602:23:4602:49:11
224 1055.68 277 Kłęk Piotr MM4 Warszawa Emek Bike Team 3354.60346.38354.7002:00:5602:27:1002:15:52
225 1052.85 1962 Adamus Jarosław MM5 Częstochowa 3369.47331.71351.6701:56:0402:08:1201:50:44
226 1045.77 108 Wójcik Leszek MM4 warszawa 3295.21390.85359.7102:24:0302:03:1802:21:12
227 1037.78 493 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 3354.51335.99347.2902:00:5802:06:3402:18:46
228 1030.73 1913 Woroniecki Dawid MM3 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 3346.87340.17343.6903:03:4601:52:1602:29:5102:50:33
229 993.68 2046 Grędziński Bartosz MM2 Mława Kross Staff Team 2500.00493.6802:02:4801:36:2301:42:53
230 992.96 912 Wyżlic Michał MM3 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 2499.91493.0401:35:0301:43:01
231 991.49 1257 Jędrzejczuk Tomasz MM3 Warszawa Cisowianka 3352.32320.54318.6302:01:4302:12:4003:03:58
232 965.43 1292 Kindrasz Krzysztof MM3 Giżycko Szprycha Giżycko 2487.05478.3702:16:3001:44:1702:02:32
233 959.92 769 Deptuła Jan MM4 Olsztyn 3303.85339.74316.3302:36:2302:29:3003:05:18
234 958.46 87 Zaród Łukasz MM3 Łomianki GO Sport Scrapper Team 2485.91472.5401:36:2501:41:59
235 956.22 1359 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 2499.25456.9702:15:1301:18:0001:51:33
236 953.52 1250 Bralewski Mirosław MM5 Wyszków CATENA WYSZKÓW 2474.55478.9602:23:4601:47:2501:40:37
237 948.23 1255 Żywicki Adam MM2 Nałęczów Cisowianka 2471.16477.0701:31:0101:46:51
238 945.21 2053 Ostrowski Adam MM3 Warszawa ADIOSTRY Team 2471.63473.5901:30:1001:40:20
239 939.04 1798 Miszczuk Andrzej MM4 LUBLIN Inżynieria Rowerowa 2472.59466.4501:57:5801:49:17
240 929.10 453 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2483.37445.7402:20:4202:09:0402:59:3302:20:4903:14:3302:42:1901:39:4201:53:57
241 908.54 1936 Polonis Wiktor MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 2462.58445.9601:24:1101:46:33
242 908.27 699 Drajczyk Paweł MM3 Płock Loyalty Point Racing Team 2438.68469.5901:48:1901:23:02
243 903.76 1143 Solski Nikodem MM3 Lublin Team PKO Bank Polski 2456.22447.5402:02:1201:53:54
244 901.31 152 Wójcik Daniel MM4 Olszewnica Stara IFON KolarzKlub 2441.50459.8102:12:4601:24:48
245 889.85 633 Fabijański Dariusz MM4 Łódź IFON KolarzKlub 2457.10432.7501:33:4901:38:1602:28:0603:27:1002:43:2202:46:1303:15:3603:24:2901:53:23
246 886.14 1233 Gumowski Łukasz MM3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2424.79461.3502:00:0001:41:33
247 884.64 1166 Lewandowski Jacek MM4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2455.24429.4001:34:1201:39:02
248 884.49 542 Kotarski Jacek MM5 Gdańsk 2435.93448.5601:49:0001:53:14
249 882.31 840 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2454.19428.1101:34:2502:15:5003:07:3502:48:3303:30:3301:49:26
250 881.62 2000 Żebrowski Jędrzej MM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2439.29442.3300:57:2101:48:1001:28:09
251 879.46 919 Siess Mateusz MM2 Warszawa T4B team 2450.14429.3201:35:1601:52:15
252 878.47 1398 Nowicki Rafał MM1 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 2439.29439.1800:53:0801:46:3901:55:39
253 878.27 1785 Leśniewski Paweł MM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 2417.68460.5901:33:1401:41:4301:01:05
254 871.23 1920 Dąbrowski Tomasz MM3 Warszawa 2446.53424.7001:35:1401:51:53
255 870.68 794 Furtak Sławomir MM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 2450.74419.9401:46:5502:19:35
256 868.46 986 Pawlak Tobiasz MM2 Łódź Exim-Bike 2450.91417.5401:43:5401:33:23
257 863.72 1237 Dyzio Piotr MM3 Józefów SuperDrob Bike Team 2451.75411.9701:34:0802:27:0803:14:4702:38:3902:57:3203:18:3602:22:1702:02:30
258 860.16 1709 Chycki Maciej MM1 BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team 2406.63453.5301:35:4601:43:1800:53:56
259 859.13 1437 Banul Konrad MM1 Chorzele Cryospace Olsztyn 2451.80407.3301:34:5501:44:24
260 854.53 1810 Bialik Jerzy MM5 WARSZAWA Wawa Bike Team 2410.11444.4301:44:3401:45:25
261 851.78 143 Rogala Marcin MM4 Komornica RIDE43team 2441.59410.1902:43:3101:49:0802:22:54
262 850.91 887 Łukasiak Łukasz MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 2430.80420.1101:51:5202:00:54
263 840.88 54 Obel Marcin MM3 Lesznowola Qodeca Cycling Team 2403.75437.1301:36:2701:29:12
264 838.94 1376 Sowjak Paweł MM3 Błaszki Scanfil Poland 2422.74416.2001:32:0701:52:34
265 838.51 1712 Niedźwiedzki Jarek MM3 BIŁGORAJ Model Bike Team 2440.94397.5702:06:2602:08:13
266 836.74 1682 Cichorz Dariusz MM4 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 2424.49412.2502:11:2002:03:39
267 832.75 511 Nowicki Kacper MM4 Warszawa RowerowyKampinos.pl 2420.93411.8302:00:4002:22:20
268 830.99 55 Kowalski Mariusz MM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 3289.46300.21241.3202:28:0901:08:1101:15:2002:09:4301:07:4403:16:5401:25:00
269 830.09 884 Demiańczuk Tomasz MM3 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 2430.15399.9301:52:0202:07:00
270 829.82 1229 Gresner Peter MM3 Łódź 2427.72402.1001:49:3201:59:51
271 829.82 1060 Bartnik Tomasz MM3 Warszawa Ośka Warszawa 2427.42402.4001:52:4501:58:05
272 827.08 981 Bińkowski Artur MM2 Gałków Mały Exim-bike 2417.43409.6501:52:1401:35:11
273 822.79 793 Józiewicz Maciej MM2 Łódź Łódź Kocha Sport 3279.29263.86279.6402:52:3303:00:0503:01:38
274 822.53 2032 Lipa Marek MM3 Lublin 2414.34408.1802:14:3302:04:53
275 822.39 193 Wenderlich Paweł MM3 LIPNO Lipa MTB 2397.49424.9001:46:5903:53:1701:31:46
276 821.38 1791 Beda Karol MM2 Puławy atolbike.pl Puławy 2410.18411.2002:15:5502:48:2302:03:58
277 819.89 1436 Szczepański Artur MM3 Dorotowo Cryospace Olsztyn 2417.76402.1301:42:3901:45:45
278 818.35 1092 Jankowski Robert MM3 Legionowo Bike Fun Legionowo 2429.39388.9601:52:1402:30:42
279 818.33 2009 Żywółko Jarosław MM4 Olsztyn Cisowianka 2397.00421.3301:47:0702:00:33
280 818.28 1499 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2409.65408.6301:44:4101:44:04
281 817.90 1086 Wicherkiewicz Marcin MM4 Warszawa 2416.70401.2001:55:3902:06:36
282 816.49 1054 Piasecki Piotr MM3 Włocławek jubilermonika.pl 2377.32439.1802:05:5601:28:47
283 813.68 2049 Jastrzębowski Janusz MM4 Mława Kross Staff Team 2386.77426.9201:49:5701:52:53
284 812.40 1982 Herc Przemysław MM4 Zamość Roztocze Cycling Team 2406.39406.0102:17:1102:05:33
285 810.41 356 Sztylka Rafał MM4 Warszawa IGT MTB TEAM 2404.56405.8501:46:0001:35:57
286 808.59 704 Zakrzewski Piotr MM2 Nisko HPE-ESKOM 2429.01379.5802:09:5702:05:11
287 807.06 1793 Adamczyk Krzysztof MM4 Lublin 2413.78393.2802:14:4402:09:37
288 803.91 1521 Klimiuk Tomasz MM2 Otwock 2388.91415.0101:50:1601:33:50
289 803.37 1697 Józefczuk Jarosław MM2 Cyców Bike Room Team 2402.67400.6902:18:2702:07:13
290 803.32 1534 Oszkiel Mateusz MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2377.73425.6003:10:5302:32:3403:23:5202:42:4503:41:4702:35:1101:31:37
291 803.18 481 Tomkiel Wojciech MM4 Uhowo 2436.29366.8901:56:2502:39:46
292 802.53 1769 Ślusarczyk Michał MM3 Łódź 2381.34421.1901:42:0701:51:14
293 798.21 230 Podębski Darek MM4 Warszawa Lirene Bike Team 2416.01382.2001:43:0502:33:22
294 797.48 925 Adamowski Paweł MM4 Warszawa 2386.45411.0301:50:5801:53:59
295 790.01 752 Leciejewski Mateusz MM2 Człuchów Alltop STAG Team 2392.16397.8502:01:1002:07:40
296 787.37 1256 Mamcarz Paweł MM3 Warszawa Cisowianka 2370.00417.3701:55:5401:52:15
297 787.03 280 Misiaszek Michał MM1 Toruń - Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2386.39400.6301:50:5901:37:12
298 785.91 1692 Sikora Robert MM5 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 2406.23379.6802:54:2502:45:0403:27:0602:49:1103:09:3503:14:5403:44:3202:05:0202:34:2302:04:05
299 785.35 1417 Rajczyk Patrycjusz MM4 Warszawa PATNET TEAM 2410.72374.6302:57:3201:54:0403:56:3302:36:28
300 784.65 1073 Kolibowski Krzysztof MM2 Łomianki 2420.03364.6201:54:4402:19:18
301 783.43 1115 Ludwicki Piotr MM3 Warszawa 2401.49381.9402:00:0202:12:59
302 783.32 744 Włodarczyk Mariusz MM3 Klonowy Dwór HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2412.89370.4301:56:4302:17:07
303 782.23 1820 Jastrzębski Piotr MM5 Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny 2386.68395.5501:50:5401:38:27
304 777.16 891 Szczepanik Adam MM1 Zduńska Wola Endurocross 2390.74386.4202:03:2002:02:5804:29:4702:30:54
305 777.10 1153 Patalan Dariusz MM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 2394.90382.2002:09:0502:33:22
306 776.52 1451 Fajfer Jarosław MM5 Ozorków Birota Ozorków 2368.36408.1601:45:4301:54:47
307 776.02 768 Judycki Maciej MM2 Różnowo 2389.43386.5902:02:0102:11:2303:11:15
308 774.60 1128 Maruszak Maciej MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3249.03240.62284.9502:52:1202:56:4402:44:25
309 772.83 758 Niewiarowski Kazimierz MM6 Przasnysz Kross Staff Team 2372.65400.1902:16:1801:37:26
310 772.65 1732 Piskorski Karol MM6 Zamość Roztocze Cycling Team 2385.55387.1002:24:3602:11:41
311 770.55 1343 Kudła Adam MM4 Łódz Lucy in The Sky 2370.58399.9701:45:0501:57:08
312 768.62 113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 Piaseczno COZMOBIKE TEAM 2397.87370.7501:47:4701:54:42
313 768.37 335 Krasuski Andrzej MM6 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2417.12351.2403:02:1502:54:0001:52:1902:46:53
314 764.22 434 Turski Przemysław MM3 Warszawa MCP Bike Team 2386.74377.4801:50:5302:07:40
315 763.43 777 Lewandowski Sławomir MM3 Lipno Lipa MTB 2364.67398.7602:10:1801:37:47
316 762.17 1787 Skrobisz Mariusz MM4 Ozorków Birota Ozorków 2361.91400.2601:47:3601:57:03
317 759.80 563 Klewaczew Andrzej MM5 Orło Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka 2401.15358.6602:06:3702:43:26
318 758.72 1298 Tomanek Szymon MM4 Warszawa 2396.03362.6901:48:1701:57:1500:55:3800:56:3400:52:4901:01:4800:49:1101:05:1500:56:34
319 758.32 1971 Idec Marcin MM3 Bełchatów Wrzosowa Team 2346.46411.8701:52:2401:53:45
320 755.75 1283 Giedzicz Andrzej MM3 Łomianki AMMG 2387.03368.7201:50:4802:10:42
321 755.15 1402 Przygoda Łukasz MM2 LEGIONOWO PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 2396.22358.9301:38:1702:12:2300:49:4001:07:09
322 753.56 1380 Plewiński Grzegorz MM4 Bodzentyn Bodzentyn Team 2381.34372.2201:42:0702:16:57
323 752.89 403 Barnaś Paweł MM3 Warszawa Alumex MTB Team 2402.16350.7301:46:3802:24:49
324 751.16 501 Pyłko Grzegorz MM3 Mława Kross Staff Team 2379.01372.1501:52:1202:16:29
325 750.87 966 Kowalski Andrzej MM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 2371.07379.8001:01:5901:54:3601:42:32
326 744.29 1101 Kuflewski Piotr MM4 Puławy 2384.42359.8703:05:1501:41:1802:21:39
327 743.45 1645 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 2378.83364.6201:53:1201:46:48
328 742.45 1387 Emerla Tomasz MM4 Chełm KC ODJAZD 2372.71369.7401:44:2902:17:52
329 739.99 1605 Dubaj Robert MM6 Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 2378.22361.7801:53:2302:34:06
330 739.42 707 Gabryszewski Robert MM3 Lipno 2352.41387.0102:14:5001:40:45
331 739.26 1216 Kompa Tomasz MM3 Gałków Mały Dell Team 2379.94359.3202:50:2202:39:2903:23:5402:46:2903:43:5803:16:2203:05:4003:34:3602:13:4102:43:0802:12:24
332 736.01 140 Kępa Marcin. MM3 Skierdy PATNET TEAM 2368.47367.5501:56:2302:11:07
333 735.55 1271 Szewczyk Andrzej MM3 Warszawa 2355.19380.3602:23:3102:06:42
334 735.44 74 Poluchowicz Artur MM4 Łęczyca Hurtap 2435.20300.2302:43:2102:31:2702:40:0704:04:3902:57:2001:50:4402:38:16
335 735.22 1564 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2399.84335.3701:47:1502:06:48
336 734.23 890 Szczepanik Jacek MM4 Zduńska Wola Endurocross 2376.74357.4902:07:5502:12:5502:30:54
337 732.27 360 Letachowicz Piotr MM3 Warszawa 2366.99365.2801:56:5102:19:03
338 731.83 783 Skorek Marek MM3 Otwock TS Meran-Otwock 2393.00338.8201:49:0702:53:00
339 727.37 1413 Bieniada Marcin MM6 Warszawa WILDBORN E System 2380.66346.7101:42:1802:49:04
340 722.95 760 Brygier Jacek MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 2311.96410.9902:32:1902:03:35
341 722.89 496 Kalinowski Szymon MM1 LIBRO Cycling Team 2390.69332.2002:03:2102:56:27
342 721.49 2040 Gumienik Paweł MM4 Janów Lubelski 2376.48345.0102:28:0502:27:45
343 719.89 2012 Herc Sławomir MM4 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2372.45347.4402:29:4102:26:43
344 719.01 802 Popławski Paweł MM3 Rawa Mazowiecka 2355.22363.7902:13:4602:19:37
345 718.60 1851 Krupski Krzysztof MM3 Lublin 2334.48384.1202:32:2402:01:58
346 717.63 1291 Gronowski Marek MM5 michałów-reginów Wieliszew Heron Team 2374.04343.5901:54:3902:50:36
347 716.37 1704 Nadulski Grzegorz MM2 Świdnik GTCGARAGE 2376.99339.3802:27:5302:30:12
348 704.26 899 Sidorowicz Dawid MM3 Wieliszew Bike Fun Legionowo 2366.57337.6902:11:2802:53:35
349 698.40 1279 Zalewski Paweł MM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 2355.48342.9202:00:3802:20:32
350 697.36 1679 Król Paweł Grzegorz MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 2377.03320.3302:27:5202:39:08
351 687.15 1147 Stawicki Marek MM2 Lublin Team PKO Bank Polski 2343.89343.2702:42:0702:28:30
352 686.62 583 Oszkiel Jakub MM1 Seroki-Parcela 2334.51352.1101:08:1701:00:2001:08:5302:22:0302:24:15
353 684.74 1826 Paprota Przemysław MM3 Płońsk AGR Płońsk 2390.80293.9501:49:4402:41:39
354 683.47 1958 Głogowski Jerzy MM6 WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 2354.60328.8702:00:5602:35:00
355 683.20 686 Ostrowski Paweł MM3 Brodnica 2308.82374.3802:33:5201:44:09
356 682.06 1643 Kurowski Dariusz MM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2345.37336.6902:04:1002:31:24
357 670.51 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 Warszawa 2355.39315.1202:00:4002:56:5501:01:5001:06:2201:07:2600:55:3400:55:2501:03:32
358 667.58 1087 Nowak Mariusz MM4 Płock 2341.78325.8002:21:0002:35:54
359 664.32 1864 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki Loyalty Point Racing Team 2320.46343.8602:13:4901:53:15
360 662.97 265 Babiński Radosław MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2352.42310.5502:01:4102:16:56
361 648.41 1901 Janczak Dawid MM1 Lublin WIM Extreme MTB Team 2342.62305.7902:42:4302:46:42
362 641.40 2051 Balkowski Robert MM3 Przasnysz Kross Staff Team 2284.29357.1102:29:3502:14:57
363 634.38 1675 Kowalczyk Zbigniew MM4 NOWY KRĘPIEC 2328.71305.6702:49:3602:46:46
364 632.86 748 Piwowarski Tomasz MM2 EEH BIKE TEAM 2315.48317.3802:30:3702:40:02
365 631.77 1274 Mądry Tomasz MM3 Warszawa 2345.93285.8402:03:5802:58:20
366 630.23 1711 Paderecki Maciej MM3 ŚWIDNIK GTCGARAGE 2317.15313.0802:55:4702:42:49
367 619.75 1654 Karczmarczyk Tomasz MM3 Warszawa 2310.86308.8902:17:5701:05:2803:09:46
368 619.38 2055 Woźniak Maciej MM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 2267.48351.9002:38:5902:13:08
369 592.98 883 Żmuda Hubert MM1 Maków Mazowiecki 2334.63258.3502:24:0103:16:36
370 591.24 1206 Ziółkowski Michał MM3 Łódź Dell Team 2309.38281.8602:31:2602:48:35
371 576.12 1744 Kaczyński Marcin MM3 2297.28278.8402:24:1503:30:13
372 564.37 1902 Jeżak Jacek MM3 Lublin WIM Extreme MTB Team 2274.14290.2403:23:2202:55:38
373 500.00 1249 Trzciński Paweł MM4 Wyszków Catena Wyszków 1500.0002:16:3001:41:5702:28:04
374 500.00 2067 Baranek Paweł MM2 Kobyłka AirBike.pl Team 1500.0001:25:03
375 500.00 1684 Sieńko Marcin MM3 Tereszpol Model Bike Team 1500.0001:51:3003:05:53
376 500.00 2043 Wach Arkadiusz MM1 Sławno Hurom Sławno Accent 1500.0001:17:53
377 500.00 395 Mróz Marcin MM3 MTB TEAM EŁK 1500.0001:57:14
378 499.92 1455 Kulik Marek MM3 Puławy 1499.9201:41:58
379 496.53 1845 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 1496.5301:26:22
380 493.48 640 Pawlak Łukasz MM3 Łódź IFON KolarzKlub 1493.4801:26:54
381 492.53 1496 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1492.5301:27:04
382 492.12 1393 Wachnik Paweł MM2 Otwock SuperDrob Bike Team 1492.1201:43:35
383 491.33 1701 Pańko Łukasz MM3 Lublin 1491.3301:53:28
384 489.09 1111 Sobczak Bartosz MM3 Warszawa EROE RACING CLUB 1489.0901:38:3202:49:15
385 485.48 394 Stronias Paweł MM3 Opoczno Team Hurom 1485.4801:45:00
386 483.79 2068 Giziński Łukasz MM3 Zielonka Szukam drużyny 1483.7901:27:54
387 482.68 2034 Bury Marek MM4 Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI 1482.6801:55:30
388 481.87 197 Dulęba Robert MM4 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1481.8701:20:55
389 481.20 1278 Kornak Łukasz MM3 GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 1481.2001:29:07
390 479.84 879 Łukaszewski Łukasz MM2 Witowo (Szczytno) Szprycha Giżycko 1479.8401:40:2600:48:14
391 479.17 1358 Zakrzewski Jerzy MM2 Warszawa IM Logistics RafBike Cycling Team 1479.1703:11:4601:46:00
392 479.09 675 Badura Patryk MM3 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 1479.0901:46:01
393 477.90 1576 Tenderenda Jan MM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 1477.9001:29:44
394 474.70 1122 Kowalski Paweł MM2 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1474.7001:47:23
395 474.00 2095 Joński Emil MM3 Puławy atolbike.pl Puławy 1474.0002:33:2201:57:37
396 472.11 666 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1472.1101:47:35
397 471.26 1503 Wyczółkowski Paweł MM1 PUŁAWY UKK HURAGAN WOŁOMIN 1471.2601:48:10
398 471.07 1506 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1471.0701:22:40
399 470.25 1209 Płusa Szczepan MM5 Starachowice 1470.2501:48:24
400 467.11 1738 Kłysz Artur MM3 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1467.1101:59:21
401 465.25 1921 Nieoczym Marek MM1 LUBLIN 2272.68192.5603:24:2704:24:43
402 464.78 1994 Raczkiewicz Mariusz MM3 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1464.7801:59:57
403 462.27 1251 Parys Robert MM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1462.2702:24:1101:44:15
404 462.20 1263 Skalski Mariusz MM3 Stanisławów 1462.2002:33:2401:44:16
405 461.57 1700 Sławomir Bosak Sławomir MM4 Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI 1461.5702:00:47
406 461.37 499 Posadzy Tomasz MM4 Stara Wieś Pruszyński Cycling Team 1461.3702:07:03
407 460.89 159 Wszołek Artur MM3 CHEŁMNO 1460.8901:24:36
408 460.70 484 Zięba Bartosz MM1 Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 1460.7001:50:15
409 460.52 232 Szklarczyk Michał MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 1460.5202:29:4502:19:1703:03:2002:29:0201:41:4403:24:1901:59:49
410 460.20 609 Kasznia Wojciech MM4 Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 1460.2001:33:11
411 459.22 2094 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce wtw-poland.com 1459.2201:33:23
412 459.17 629 Krawczyk Wojtek MM3 łodź IFON KolarzKlub 1459.1701:50:37
413 458.82 741 Szczygielski Pawel MM2 Szczytno THE BARBERS GDANSK 1458.8201:50:42
414 457.50 1612 Modecki Gerard MM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1457.5001:33:4400:55:18
415 456.58 0 Wójcik Marek MM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1456.5801:45:33
416 455.72 82 Czachor Piotr MM4 Isover MTB Team Lublin 1455.7201:34:0600:55:24
417 454.92 694 Jaworski Marek MM6 Konstancin Autobus z napisem `Koniec` 2225.14229.7703:31:0303:41:0301:43:38
418 454.03 60 Fiedurek Mateusz MM3 Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1454.0301:34:27
419 453.90 1228 Rodak Michał MM3 Bedoń Wieś 1453.9001:43:13
420 453.53 1833 Wrzesień Robert MM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1453.5300:57:4401:43:18
421 452.59 1074 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 1452.5901:34:45
422 451.72 1662 Borkowski Sylwester MM3 Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLIN 1451.7201:34:5600:55:20
423 451.48 1655 Jaworski Jan MM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1451.4801:34:59
424 451.40 845 Malicki Michał MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 1451.4001:35:0003:20:4002:42:28
425 450.77 787 Siwiński Łukasz MM3 Julianów Polski Klub MTB 1450.7701:35:08
426 449.75 1520 Langner Michał MM4 Warszawa PZU Sport Team 1449.7501:35:21
427 449.62 893 Malicki Dominik MM3 Łomianki Dolne Bike Concept 1449.6201:47:11
428 449.42 1075 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 1449.4202:20:5302:13:4502:24:0302:39:3502:38:0102:55:5901:53:0103:57:4001:53:50
429 448.83 1340 Niemczyk Rafał MM3 Stare Babice Polski Klub MTB 1448.8302:24:4402:10:36
430 447.87 1119 Makowski Marcin MM4 Lublin MAYDAY Team 1447.8701:53:49
431 447.51 370 Kiselev Iurii MM5 KALININGRAD 1447.5102:10:59
432 446.85 664 Wiśniewski Dariusz MM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1446.8501:53:40
433 446.60 307 Kaniewski Rafał MM1 Marki IM Logistics RafBike Cycling Team 1446.6002:11:15
434 446.31 1616 Trujnara Jarosław MM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1446.3101:36:05
435 446.07 1382 Lipa Zbigniew MM5 Bodzentyn Bodzentyn Team 1446.0701:27:18
436 445.98 1339 Barul Sławomir MM5 NIEWIADÓW BORO NIEWIADÓW BORO 1445.9801:27:19
437 445.00 1248 Wasiak Damian MM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1445.0001:36:22
438 444.96 1537 Gabrylewicz Kazimierz MM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1444.9602:38:1402:28:1102:11:44
439 444.88 1372 Jaruga Paweł MM3 Łódź 1444.8801:27:3202:52:53
440 444.85 116 Golub Dariusz MM5 EŁK MTB TEAM EŁK 1444.8502:11:46
441 444.64 1190 Skrobisz Piotr MM3 Bieganów 1444.6403:39:2501:45:22
442 444.62 1639 Orszulak Adam MM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1444.6201:36:2702:27:0903:43:45
443 443.52 1042 Kowalski Rafał MM2 Łódź Lucy in The Sky 1443.5201:45:38
444 443.39 336 Gorbacz Łukasz MM3 Kruklanki 1443.3902:12:12
445 443.16 1728 Pyjor Wojciech MM3 Stalowa Wola STWA MTB Team 1443.1602:05:48
446 442.95 878 Ostrowski Grzegorz MM6 Chorzele T4B team 1442.9502:49:4001:54:4003:54:46
447 442.82 527 Żuczkowski Marcin MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1442.8201:54:42
448 442.37 556 Zieliński Arkadiusz MM3 Warszawa Polski Klub MTB 1442.3701:54:49
449 441.78 1113 Mitas Jarosław MM5 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1441.7802:12:41
450 441.45 443 Jeziorski Radosław MM4 Józefosław 1441.4502:12:47
451 440.93 638 Sobczyk Marcel MM1 Warszawa IFON KolarzKlub 1440.9301:28:19
452 440.42 168 Sierakowski Wojciech MM5 Włocławek 1440.4201:28:32
453 439.00 1849 Makara Paweł MM3 Zamość 1439.0001:37:41
454 437.88 1247 Korytkowski Robert MM5 WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1437.8801:37:56
455 437.37 1360 Osek Dariusz MM3 Lublin MetroBikes.pl 1437.3701:56:33
456 437.22 888 Pomaski Paweł MM2 Ciechanów T4B team 1437.2202:32:2602:23:0702:41:1402:14:04
457 436.97 1926 Kosiecz Daniel MM3 Lublin zabawa typu FUN 1436.9702:07:35
458 436.76 1012 Kalmane Anuj MM1 1436.7601:47:16
459 436.62 871 Kamiński Radosław MM3 Ciechanów T4B team 1436.6200:58:4703:23:1702:14:1501:54:39
460 436.29 477 Nowakowski Adam MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1436.2901:56:25
461 436.10 1514 Kawalec Marcin MM3 Solec 1436.1001:38:20
462 435.21 1928 Marciniak Adam MM2 Ryki AM Brakes Team 1435.2102:08:06
463 435.14 1615 Bartusiak Marcin MM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1435.1401:38:33
464 434.45 1004 Pszczółkowski Łukasz MM2 Ciechanów T4B team 1434.4500:51:1700:59:0500:47:1300:58:3201:29:45
465 434.42 1806 Podborny Paweł MM2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1434.4202:08:20
466 434.36 611 Trykacz Marcin MM3 Wilkasy Szprycha Giżycko 1434.3601:56:5601:55:42
467 432.76 906 Radzki Daniel MM3 Olsztyn Michelin Team 1432.7601:57:22
468 432.51 620 Domel Arkadiusz MM2 Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1432.5101:57:26
469 431.73 1041 Darmach Marcin MM2 Łódź 1431.7301:48:31
470 431.64 1627 Czarnecki Adam MM4 Warszawa PZU Sport Team 1431.6401:39:21
471 431.56 1881 Wójcik Marcin MM3 Lublin BIKE Boys Lublin 1431.5602:09:11
472 430.60 1063 Ptaszyński Bartosz MM3 Warszawa DAMOVO BIKE TEAM 1430.6001:51:55
473 430.34 1273 Wardzała Krzysztof MM2 Świebodzice 1430.3401:39:39
474 429.84 1293 Dużyński Sebastian MM3 Marki MCP Bike Team 1429.8401:39:46
475 428.86 529 Tomaszkiewicz Mariusz MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1428.8601:58:26
476 428.52 1925 Radziejowski Tomasz MM4 Zarzecze Jacht Klub Nisko 1428.5202:10:06
477 428.12 1234 Cieślak Konrad MM3 Otwock 1428.1201:40:10
478 427.26 1998 Chmieliński Wojciech MM3 1427.2602:10:29
479 426.63 1276 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 1426.6301:40:31
480 426.24 1934 Rudziński Paweł MM3 Mława TWISTER TEAM 1426.2401:39:46
481 425.41 1710 Młynarczyk Adam MM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1425.4102:44:5801:53:17
482 425.22 354 Rydel Marcin MM3 Nowy Dwór Mazowiecki IGT MTB TEAM 1425.2201:40:51
483 424.82 1715 Gawron Marek MM4 Lublin ETI LKKG JASTKÓW 1424.8202:11:14
484 424.79 1232 Sudnik Irek MM4 józefosław Lirene Bike Team 1424.7902:00:00
485 424.76 391 Gołaszewski Krzysztof MM3 Ełk MTB TEAM EŁK 1424.7602:18:00
486 424.51 1696 Kopacz Wiktor MM1 LKK Luks Sławno 1424.5101:31:44
487 424.43 1329 Betka Maciej MM3 Kalisz GILICKIBIKE TEAM 1424.4301:50:23
488 424.43 1328 Irzykowski Tomasz MM4 Kalisz 29R - Kaliska Grupa Kolarska MTB 1424.4301:50:23
489 424.35 389 Szturnoga Sylwester MM4 SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO 1424.3502:18:08
490 424.24 1318 Chomiankiewicz Piotr MM3 Łódź mtb.bieszczady.pl 1424.2401:50:26
491 424.24 1319 Piotrowicz Jacek MM3 ZGIERZ 1424.2401:50:26
492 423.69 2042 Gałus Paweł MM2 Janów Lubelski 1423.6902:11:35
493 423.62 606 Syrwid Wojciech MM4 Olsztyn 1423.6201:59:54
494 423.60 1227 Kubiak Ryszard MM5 Łódź TWIERDZA 1423.6001:50:36
495 423.48 480 Dadura Tomasz MM3 Ełk MTB TEAM EŁK 1423.4802:18:25
496 422.08 1469 Janiuk Jarek MM4 Hajnówka SAMI SWOI 1422.0801:41:36
497 422.03 1959 Michałek Marcin MM2 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1422.0302:12:06
498 422.01 402 Sztęborowski Adam MM4 Warszawa Alumex MTB Team 1422.0103:06:3902:57:4601:51:0103:38:43
499 421.70 446 Łudzik Piotr MM4 SKARŻYSKO Kamienna Kamaro Sport Line 1421.7002:19:00
500 421.35 308 Kwiatkowski Krzysiek MM3 Warszawa beatbike.pl 1421.3502:19:07
501 421.10 627 Mączewski Andrzej MM5 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 1421.1002:00:37
502 421.04 1579 Sioch Radosław MM3 Warszawa PZU Sport Team 1421.0401:41:51
503 420.98 532 Damięcki Tomasz MM3 Olsztyn 1420.9802:00:39
504 420.84 410 Morawski Michał MM2 Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team 1420.8402:19:17
505 420.09 298 Pszczółkowski Tomasz MM2 DOPIEWO 1420.0901:32:49
506 419.97 880 Rychter Maciej MM3 Warszawa-Targówek Pędzące Imadła 1419.9701:54:45
507 419.87 147 Rytel Andrzej MM5 Siedlce Siedlce 1419.8700:55:5300:49:1600:57:1000:55:3500:51:1701:51:3500:58:4100:45:1300:58:51
508 419.59 374 Górnicki Michał MM2 Legionowo Bike Fun Legionowo 1419.5902:19:42
509 418.99 1879 Grzela Piotr MM2 Warszawa 1418.9901:42:21
510 418.90 545 Zacharewicz Dominik MM3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1418.9002:01:15
511 417.90 1513 Powierża Paweł MM4 warszawa 1417.9001:42:37
512 417.81 858 Przybylski Wojciech MM5 Bedoń 1417.8101:52:08
513 417.35 585 Łaździn Arkadiusz MM4 Warszawa IFON KolarzKlub 1417.3502:01:42
514 416.70 1084 Kusiek RadosŁaw MM3 Mrągowo PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA MRĄGOWA 1416.7001:55:39
515 416.46 1463 Swajda Adam MM3 Siemiatycze Podlaska Grupa Rowerowa 1416.4602:02:24
516 416.01 968 Wardzyński Krzysztof MM1 Warszawa 1416.0101:43:05
517 415.76 2064 Komur Grzegorz MM3 Mława 1415.7601:42:17
518 415.74 1539 Grela Wiesław MM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1415.7401:43:0900:50:1301:04:57
519 415.67 407 Matelski Rafał MM3 Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team 1415.6702:21:01
520 415.60 790 Kasprzak Tomasz MM5 Otwock TS Meran-Otwock 1415.6001:43:11
521 415.27 1188 Wrona Paweł MM3 WARSZAWA 1415.2702:02:45
522 414.80 959 Jakubczyk Marcin MM3 Warszawa GEODETIC DOBRY KURS TEAM 1414.8001:43:23
523 414.60 1778 Wójtowicz Wojciech MM2 Puławy ENEA KS ENERGIA KOZIENICE 1414.6002:14:28
524 412.86 1681 Sawicki Andrzej MM6 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 1412.8602:15:0202:33:00
525 412.07 1109 Bazydło Marcin MM2 Ciechanów 1412.0701:56:57
526 411.59 195 Zaborowski Stanisław MM2 Lipno MTB Lipno Zielona Lipa.pl 1411.5901:34:44
527 411.49 625 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1411.4902:03:26
528 411.27 658 Szanter Marcin MM4 Olsztyn 1411.2702:03:30
529 411.21 288 Siejka Tomasz MM4 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1411.2101:34:42
530 411.21 1099 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1411.2102:03:31
531 410.34 1771 Wadecki Bogdan MM5 Sochaczew Sunrace Legia Rock Machine 1410.3401:06:2101:34:54
532 410.27 519 Wróblewski Nokodem MM1 Suwałki 1410.2702:03:4801:01:59
533 410.13 982 Raczyński Jan MM1 1410.1301:54:14
534 409.71 954 Damentka Marcin MM3 Warszawa 1409.7101:44:40
535 409.23 1581 Jatelnicki Olgierd MM4 Kamionka Loyalty Point Racing Team 1409.2302:42:3103:04:1702:04:07
536 409.01 594 Zmuda-Trzebiatowski Andrzej MM1 OLSZTYN 1409.0102:04:11
537 408.61 1068 Parzyszek Marek MM4 Warszawa 1408.6101:44:57
538 408.18 2058 Szymański Radoslaw MM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1408.1802:16:35
539 408.13 1927 Miksza Wojtek MM2 Radzięcin 1408.1302:16:36
540 407.69 1348 Ramian Andrzej MM5 Nistachów 1407.6902:05:02
541 407.51 1331 Dobies Tomasz MM3 KOLONIA BRUŻYCA 1407.5101:54:58
542 406.77 486 Żak Tomasz MM2 1406.7702:04:52
543 406.60 569 Kołakowski Mariusz MM2 Przasnysz 1406.6002:04:55
544 406.59 455 Skowronek Marcin MM3 Warszawa PLUS SCOTT MTB TEAM 1406.5902:24:10
545 406.54 2033 Sulowski Janusz MM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1406.5402:17:08
546 405.77 2074 Klimek Andrzej MM5 TEMPO MŁAWA 1405.7701:44:48
547 405.68 498 Mazij Mariusz MM4 CardioHome Team 1405.6802:05:12
548 405.58 659 Antoniak Adam MM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1405.5802:05:14
549 405.45 1949 Nieborak Grzegorz MM5 Modliborzyce GUKS Modliborzyce 1405.4502:17:30
550 404.69 1320 Dreksler Marcin MM3 Łódź Lucy in The Sky 1404.6901:55:46
551 404.50 1590 Paluchowski Paweł MM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1404.5001:46:01
552 404.29 979 Mastalerz Bartłomiej MM2 1404.2901:55:53
553 404.11 1034 Szymkowski Artur MM5 Jabłonna 1404.1101:46:07
554 403.48 554 Mydło Kazimierz MM6 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 1403.4802:05:53
555 402.09 1618 Górski Paweł MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 1402.0901:46:39
556 400.87 831 Barabasz Michał MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 1400.8702:00:1302:04:46
557 400.83 989 Lewandowski Bożydar MM6 Zgierz 1400.8301:56:53
558 400.59 708 Kuczewski Mateusz MM3 Kruszyn Krajeński 1400.5901:58:37
559 400.53 697 Rakoczy Adam MM3 1400.5301:58:38
560 400.33 1311 Ruciński Michał MM3 Radzymin MCP Bike Team 1400.3302:07:20
561 400.14 1302 Nowicki Robert MM3 Łódź 1400.1401:57:05
562 399.80 442 Klepczyński Paweł MM2 Białystok 1399.8002:26:37
563 399.66 1743 Nowakowski Rafał MM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 1399.6601:47:18
564 399.62 623 Czajka Dariusz MM5 Nidzica 1399.6202:07:06
565 398.67 377 Gidaszewski Grzegorz MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1398.6701:47:3400:54:2800:54:0200:54:0101:00:4600:49:1801:06:5600:56:47
566 398.44 0 Żukowski Michał MM4 Ciechanów JURAND Ciechanów 1398.4402:00:57
567 397.10 1223 Radzikowski Adam MM1 ELIZÓWKA BikeRoomTeam Lublin 1397.1002:08:22
568 396.85 1158 JÓŹwiak PrzemysŁaw MM2 LUBLIN Wolni Team 1396.8502:08:27
569 396.76 918 Grabek Radek MM3 Warszawa 1396.7601:48:05
570 396.64 1361 Lach Maciej MM2 1396.6402:08:31
571 396.13 1187 Bakuła Marek MM3 Raszyn GEODETIC DOBRY KURS TEAM 1396.1302:08:41
572 395.79 1289 Borkowski Marcin MM2 Legionowo 1395.7901:48:21
573 395.72 1151 Szpitun Maciej MM2 Lublin 1395.7202:08:49
574 395.63 653 Witeska Piotr MM4 Gdynia CST 7R MTB TEAM 1395.6302:08:23
575 395.61 0 Zawrot Tomasz MM2 Ciechanów JURAND Ciechanów 1395.6102:01:49
576 395.48 396 Bernat Dawid MM3 Ełk MTB TEAM EŁK 1395.4802:28:13
577 395.34 1220 Sztuka Artur MM3 WARSZAWA PSP 1395.3402:01:54
578 394.86 1014 Korol Artur MM5 Warszawa 1394.8601:58:3901:04:48
579 394.64 2017 Gumienik Marcin MM3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1394.6402:21:16
580 394.09 1731 Kowalski Ireneusz MM3 Stalowa Wola 1394.0902:21:28
581 393.06 118 Jasiński Tomasz MM6 Zalesie Górne 1393.0601:49:06
582 392.49 1007 Wekiera Michał MM3 Warszawa 1392.4901:59:22
583 392.47 1010 Jusiak Jacek MM3 JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW 1392.4702:22:0304:11:32
584 392.27 162 Dominiak Tomasz MM3 Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl 1392.2701:39:24
585 392.00 2044 Olpeter Adam MM4 Kwidzyn AKJ Kwidzyn 1392.0001:48:2900:48:14
586 391.69 963 Dąbrowski Jarosław MM3 Szczecin 1391.6901:49:29
587 391.30 698 Schabowicz Krzysztof MM2 Komorów 1391.3002:29:48
588 390.95 304 Wittlieb Robert MM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1390.9500:46:3202:29:56
589 390.86 1036 Nowosiński Wojciech MM4 Jablonna 1390.8601:49:43
590 390.85 0 Stryjewski Robert MM2 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1390.8502:03:18
591 390.26 917 Krzyżanowski Przemysław MM1 Legionowo 1390.2601:49:53
592 390.20 1876 Merkiewicz Olgierd MM3 Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 1390.2001:49:54
593 389.96 689 Iwański Tomasz MM2 Warszawa PRZYPAŚNIKI TEAM 1389.9602:01:51
594 389.66 2063 Fidurski Wiesław MM6 Złotów LKS Drogowiec Złotów 1389.6601:49:08
595 389.64 328 Stapf Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1389.6402:01:57
596 388.74 735 Gbyl Jacek MM4 Orle 1388.7402:02:14
597 388.32 782 Zalewski Mirosław MM6 Warszawa TS Meran-Otwock 1388.3201:50:26
598 388.16 786 Grziwa Thomas MM3 Hanau Spessart Bergziegen 1388.1602:02:25
599 388.04 253 Ptaszyński Damian MM2 Grochowalsk 1388.0401:40:29
600 387.78 156 Cichal Michał MM3 Włocławek 1387.7801:40:33
601 387.67 1011 Śliz Krzysztof MM1 Łódź 1387.6702:00:51
602 386.87 795 Sobczyk Bartłomiej MM3 Warszawa POLA-K 1386.8702:04:34
603 386.83 1941 Kempka Mariusz MM3 Mława TEMPO MŁAWA 1386.8301:49:56
604 386.20 1708 Szymborski Artur MM4 KLEMBÓW 1386.2001:40:50
605 386.14 305 Maszkowski Robert MM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1386.1402:31:48
606 386.04 2019 Nita Rafał MM1 Nisko BIKE CLUB Janów Lubelski 1386.0402:24:25
607 386.01 1341 Szafraniec Michał MM3 Piotrków Trybunalski 1386.0101:40:53
608 386.01 1411 Mołotkiewicz Jakub MM2 Warszawa 1386.0101:40:53
609 385.95 1055 Kłosowski Krzysztof MM2 Krosno Kross Staff Team 1385.9501:50:1100:59:10
610 385.66 478 Brzostowski Tomasz MM4 Olsztyn 1385.6602:11:42
611 385.44 1367 Majcher Łukasz MM2 Krężnica Jary Wolni Team 1385.4402:12:15
612 384.49 520 Grzybek Tomasz MM3 Bochnia Sprint Team Bochnia 1384.4902:12:06
613 383.92 772 Góralski Piotr MM4 Płock Płocki Klub Kolarski 1383.9202:03:46
614 382.84 1457 Glinkowski Jerzy MM4 WARSZAWA 1382.8401:41:43
615 382.37 1277 Yankilevich Igor MM3 Warszawa 1382.3701:52:09
616 382.28 580 Kozłowski Robert MM3 Olsztyn 1382.2802:12:52
617 381.98 1224 Firmańczuk Michał MM2 Łódź 1381.9802:02:39
618 381.89 759 Domański Krzysztof MM3 Ostróda 1381.8902:13:00
619 381.81 1139 Sobolewski Krzysztof MM4 Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 1381.8101:52:19
620 381.72 1303 Wysocki Marcin Jakub MM3 Łódź 1381.7202:02:44
621 381.64 814 Chmielewski Cezary MM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1381.6402:38:1402:23:4702:29:4902:13:3402:49:5603:22:55
622 381.41 632 Foryś Leszek MM4 Łódz IFON KolarzKlub 1381.4102:33:2602:26:3102:34:4103:56:5203:00:0403:33:3802:33:41
623 381.22 1946 Porczyk Ernest MM3 Rawa Mazowiecka 1381.2201:42:09
624 379.83 953 Kominek Mikołaj MM4 Józefów 1379.8301:52:54
625 379.80 568 Nowak Filip MM4 Warszawa 1379.8002:13:44
626 379.16 1067 Tomaszewski Bogdan MM4 Marki Timbud Team 1379.1602:07:06
627 379.11 1724 Mroczkowski Tomasz MM3 Warszawa 1379.1101:53:07
628 378.62 1070 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 1378.6202:05:30
629 378.48 1690 Grabias Ireneusz MM3 Biłgoraj 1378.4802:27:18
630 378.44 1720 Wadecki Mikołaj MM1 Sochaczew SUNRACE LEGIA ROCK MACHINE 1378.4401:53:19
631 377.92 997 Bańka Piotr MM3 MARKI MCP Bike Team 1377.9202:14:53
632 377.85 471 Brochacki Lech MM6 MTB EŁK PROSTKI 1377.8502:35:08
633 377.83 1194 Grochowski Paweł MM2 Puławy 1377.8302:14:55
634 377.70 155 Krzyżanowski Paweł MM3 Włocławek 1377.7001:43:14
635 377.63 1085 Kaczyński Michał MM2 Mrągowo MKK-Korba 1377.6302:07:37
636 377.34 1346 Dobrzyński Seweryn MM2 Brzeźnio Scanfil Poland 1377.3401:43:12
637 377.32 994 Pstrokoński Piotr MM2 Łódź 1377.3202:04:10
638 377.16 1871 Arnold Waldemar MM6 Warszawa Clear Bike Team 1377.1601:53:42
639 377.13 1467 Kowalczyk Paweł MM3 Podlaska Grupa Rowerowa 1377.1302:15:10
640 376.89 1478 Małyska Paweł MM3 Łódź 1376.8901:53:47
641 376.50 923 Ławiak Tomasz MM3 Warszawa 1376.5001:53:54
642 375.96 600 Kamiński Robert MM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1375.9602:15:06
643 375.95 2082 Boratyński Marcin MM3 Białystok 1375.9501:54:0401:03:5701:03:03
644 375.46 417 Dulz Marcin MM3 LEGIONOWO RB Riders 1375.4601:54:1301:00:3200:57:4601:05:4601:00:50
645 375.46 1477 Palusiński Bartek MM2 Kraków 1375.4601:54:13
646 375.39 2069 Orłowski Dominik MM2 Gródki 1375.3901:53:17
647 375.00 1910 Jazgara Robert MM3 Warszawa 1375.0001:53:24
648 374.83 105 Miziołek Andrzej MM5 Warszawa 1374.8302:40:3902:28:4002:41:5402:40:2302:58:3003:01:1803:27:0503:41:3702:36:2302:06:14
649 373.33 1868 Wachocki Bartosz MM2 Warszawa 1373.3301:54:52
650 373.31 1198 Szczygielski Andrzej MM3 LUBLIN 1373.3102:16:33
651 373.31 1124 Byczyk Mariusz MM4 LUBLIN 1373.3102:16:33
652 372.52 1088 Zakrzewski Dawid MM3 Warszawa 1372.5201:55:07
653 372.52 1664 Chyczewski Rafał MM4 Warszawa 1372.5201:55:07
654 372.52 194 Krogulski Karol MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1372.5201:55:07
655 371.74 1575 Grzegorczuk Tomasz MM4 Warszawa PATNET TEAM 1371.7402:55:3702:40:5502:50:2303:14:0102:16:38
656 371.74 905 Makowski Michał MM2 Warszawa Decathlon Team 1371.7402:16:38
657 371.58 2035 Bielak Stanisław MM4 JANÓW LUBELSKI Bike Club Janów Lubelski 1371.5801:01:5102:17:11
658 371.56 543 Kuprian Szymon MM2 Olsztyn 1371.5602:16:42
659 371.51 492 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 1371.5102:07:54
660 371.10 742 Żurawski Tolek MM3 OLSZTYN 1371.1002:16:52
661 370.76 1416 Barczak Wojciech MM4 Bydgoszcz 1370.7602:56:3003:50:5002:54:1303:04:2103:12:0003:39:4002:38:0602:06:06
662 369.68 2091 Szatkowski Marcin MM3 Warszawa 1369.6801:56:00
663 369.63 1747 Hryckiewicz Łukasz MM3 Mysiadło Roche Polska sp. z o.o. 1369.6301:56:01
664 369.24 309 Wróblewski Marcin MM3 Warszawa 1369.2402:38:45
665 368.93 441 Troinski Jacek MM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1368.9302:38:53
666 368.35 1680 Gajec Maciej MM2 PONIATOWA 1368.3502:31:2101:02:14
667 368.07 355 Nożewski Adam MM2 Piaseczno IGT MTB TEAM 1368.0701:45:48
668 367.66 657 Sidoruk Grzegorz MM3 Bielsk Podlaski 1367.6602:18:09
669 367.08 811 Majek Mariusz MM4 Józefin GO Sport Scrapper Team 1367.0802:39:41
670 366.62 1116 Kamiński Tomasz MM3 Legionowo Bike Fun Legionowo 1366.6202:11:27
671 366.49 1903 Mrówczyński Błażej MM1 Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1366.4901:56:02
672 366.48 902 Więcek Piotr MM3 Warszawa BNP Paribas 1366.4802:11:30
673 365.90 1632 Miller Piotr MM4 Warszawa Xerox Team 1365.9001:57:12
674 365.36 1091 Cyckiewicz Robert MM4 LEGIONOWO Bike Fun Legionowo 1365.3601:18:2102:40:26
675 365.17 294 Chustecki Wojtek MM4 Warszawa 1365.1701:57:26
676 364.72 753 Pręcikowski Paweł MM3 Pruszków Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 1364.7202:10:17
677 364.57 337 Antoniak Paweł MM2 Pisz Olikom Team 1364.5702:40:47
678 363.04 993 Tołłoczko Adam MM2 1363.0402:09:03
679 363.03 210 Ścibisz Paweł MM2 Poznań Alltop STAG Team 1363.0302:41:28
680 362.91 1852 Tomaszewski Tomasz MM3 1362.9101:58:10
681 362.91 685 Złotopolski Juliusz MM1 Brodnica 1362.9102:10:56
682 362.89 889 Bartczak Mariusz MM3 Ciechanów Allianz Cycling 1362.8902:12:48
683 361.52 1371 Ciężkal Kamil MM2 Lublin 1361.5202:21:00
684 361.13 1667 Łukawczyk Marcin MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1361.1301:47:50
685 360.88 2041 Pikula Krzysztof MM3 1360.8802:34:29
686 360.72 955 Maciejewski Jacek MM4 Chotomów Wieliszew Heron Team 1360.7201:58:53
687 360.27 655 Kotowicz Rafał MM2 Growo iławeckie 1360.2702:20:59
688 359.88 1316 Mizera Sebastian MM3 ŁÓDŹ 1359.8802:10:11
689 359.87 1883 Kondracki Bartosz MM3 Lublin 1359.8702:06:0702:21:39
690 359.86 1650 Komorowski Robert MM4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1359.8601:59:10
691 359.71 943 Gutowski Tomasz MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1359.7102:21:12
692 359.15 948 Brzóska Piotr MM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1359.1502:14:11
693 359.01 1526 Pykało Wojciech MM5 Warszawa W swoim tempie 1359.0101:59:27
694 358.76 931 Mańkowski Marek MM6 Grudziądz 1358.7601:59:3200:59:1100:57:1501:16:32
695 358.62 1093 Wyrzykowski Arkadiusz MM2 Ełk 1358.6202:43:27
696 358.52 1746 Kochański Sebastian MM3 Lublin 1358.5202:35:30
697 358.22 371 Kania Wiesław MM6 Świeradów-Zdrój Mitsubishi Materials MTB Team 1358.2202:43:38
698 358.16 1980 Maluchnik Jarosław MM3 Działdowo LC MTB TEAM 1358.1601:58:44
699 357.77 941 Weinert Bartosz MM2 Olsztyn 1357.7702:21:58
700 357.46 1964 Grzesiński Marek MM5 Warszawa 1357.4601:59:58
701 357.15 1967 Kosut Tomasz MM4 Łódź 1357.1501:49:02
702 355.68 1656 Traczyk Norbert MM4 1355.6802:00:34
703 355.52 1222 Piotrowski Roman MM2 Warszawa 1355.5202:23:23
704 355.42 1409 Migda Marek MM4 ŻYRARDÓW 1355.4201:49:34
705 355.19 1850 Kamiński Grzegorz MM3 Olsztyn 1355.1902:00:44
706 355.15 1356 Mińkowski Krzysztof MM3 Działki 1355.1502:11:55
707 354.29 426 Maślanka Kamil MM3 Marki RIDE43team 1354.2902:45:27
708 354.03 988 Sikora Marcin MM3 ŁÓDŹ MSI TEAM 1354.0302:12:20
709 353.82 1132 Paradowski Waldemar MM6 Warszawa Team PKO Bank Polski 1353.8202:01:12
710 353.82 1621 Biela. Paweł. MM4 Olkusz 1353.8202:01:12
711 353.63 1858 Gurzyński Dariusz MM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 1353.6302:01:16
712 353.48 1064 Baranowski Adam MM2 Ciechanów 1353.4802:16:20
713 353.46 683 Zalewski Jacek MM5 Brodnica 1353.4602:14:26
714 353.25 365 Sokołowski Krzysztof MM5 Augustów Augustowianka Team 1353.2502:45:56
715 352.68 570 Zhukovsky Eduard MM2 1352.6802:24:01
716 352.27 916 Butkiewicz Jarosław MM3 Legionowo 1352.2702:01:44
717 352.00 1335 Novi Krzysztof MM6 1352.0002:24:49
718 351.93 1344 Kanownik Sławomir MM3 MARKI MCP Bike Team 1351.9302:00:50
719 350.10 14 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 1350.1002:01:28
720 349.57 381 Słotwiński Adam MM3 Ełk 1349.5702:47:41
721 349.36 1569 Radecki Michał MM1 Legionowo 1349.3602:02:45
722 349.26 261 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1349.2602:02:4700:59:1701:08:4400:58:3101:03:58
723 348.98 1637 Dudkiewicz Daniel MM3 Mroków Maro Sport Team 1348.9802:02:53
724 348.62 691 Szram Michał MM2 Jabłonowo Pomorskie 1348.6202:16:18
725 348.53 586 Łopatowski Damian MM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1348.5300:54:3602:48:11
726 348.42 393 Bogdanski Konrad MM3 1348.4202:48:14
727 347.80 1591 Guzewski Wojciech MM4 Żyrardów TCL MTB Team 1347.8002:03:18
728 347.77 757 Kujanek Mateusz MM2 Starogard Gdański Eco Energy Home Bike Team 1347.7702:16:38
729 347.53 541 Martyniuk Paweł MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1347.5302:26:09
730 346.70 488 Szydłowski Marcin MM1 Zbliczyn Pobodzy 1346.7002:26:30
731 346.58 885 Gajek Ireneusz MM3 Ciechanów 1346.5802:19:03
732 346.53 1441 Matraszek Piotr MM4 Chotomów 1346.5302:03:45
733 346.23 429 Krajewski Karol MM3 Ełk 1346.2302:49:18
734 346.18 1152 Mastalerz Robert MM2 NAŁĘCZÓW 1346.1802:27:15
735 345.87 559 Grocholewicz Mariusz MM4 ŁÓDŹ 1345.8702:26:51
736 345.84 1406 Melon Michał MM2 Warszawa 1345.8401:52:36
737 344.80 537 Warecki Michał MM2 Warszawa Rondo Babka Warszawa 1344.8002:50:00
738 344.70 433 Janus Dawid MM2 Kętrzyn 1344.7002:50:03
739 344.33 465 Spodek Maciej MM2 Warszawa LENOVO 1344.3302:50:14
740 344.01 1814 Maszerowski Dawid MM1 SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1344.0102:03:37
741 343.49 1089 Wojtal Zbyszek MM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1343.4902:20:1800:57:02
742 342.85 2047 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 1342.8502:04:02
743 342.84 170 Sajna Marian MM6 Nowy Dwór Mazowiecki 1342.8402:05:05
744 342.84 1125 Wolan Tomasz MM3 Świdnik GTCGARAGE 1342.8402:28:41
745 342.01 756 Wituszyński Przemysław MM2 Warszawa Biuro Podróży MarysiaMaRysia 1342.0102:18:56
746 341.79 334 Ginalski Łukasz MM2 Łomianki Polmo Łomianki 1341.7902:51:30
747 341.56 1584 Szubstarski Bartek MM3 Piaseczno Roche Polska sp. z o.o. 1341.5602:05:33
748 341.12 1456 Różycki Marek MM5 Puławy 1341.1202:29:26
749 340.40 1501 Giermasiński Łukasz MM3 Puławy 1340.4002:29:45
750 339.66 1334 Rdzanek Paweł MM4 Łódź 1339.6602:17:5601:13:2001:01:2300:56:3201:03:41
751 339.61 1414 Sobolewski Michał MM3 Opypy Maro Sport MTB Team 1339.6101:54:40
752 339.37 514 Sierocki Marcin MM3 Olsztyn 1339.3702:29:40
753 339.36 1510 Szafraniec Antoni MM1 TOMASZÓW MAZOWIECKI 1339.3601:54:45
754 339.11 1452 Staniszewski Rafał MM2 Koluszki 1339.1101:54:50
755 338.91 1017 Dworski Adrian MM2 warszawa 1338.9102:06:32
756 337.50 847 Lipiński Dariusz MM4 Łódź Łódź Kocha Sport 1337.5002:18:4900:57:50
757 337.22 264 Bieniecki Tomasz MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1337.2202:07:1001:07:2000:57:1901:08:0700:56:2400:56:5501:04:23
758 336.70 654 Ostoja-Chyżyński Aleksander MM2 Warszawa Circle K Cycling Team 1336.7002:30:5101:14:08
759 336.26 602 Orzechowski Paweł MM3 Otwock 1336.2602:31:03
760 335.91 1126 Ciechan Michał MM2 1335.9102:31:45
761 335.64 977 Bajon Kamil MM2 Łódź Łódź Kocha Sport 1335.6402:19:35
762 334.38 375 Paszkiewicz Arkadiusz MM3 Ełk 1334.3802:55:18
763 333.53 1811 Rostkowski Marcin MM3 DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 1333.5302:07:3001:06:50
764 333.49 411 Boszko Bartosz MM3 DĄBROWA GÓRNICZA 1333.4902:55:46
765 333.20 1847 Małaśnicki Jacek MM5 1333.2002:08:42
766 330.95 460 Zaboklicki Przemysław MM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1330.9502:57:07
767 330.36 1861 Toroszewski Maciej MM4 Warszawa HPE-ESKOM 1330.3601:05:2001:01:0402:23:50
768 330.04 1137 Pazdan Piotr MM4 ZĄBKI Team PKO Bank Polski 1330.0402:09:56
769 329.62 2004 Borowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1329.6202:10:0601:01:4401:03:0601:07:0700:59:30
770 329.24 1742 Pluciński Piotr MM3 ZĄBKI 1329.2402:10:15
771 328.57 614 Świderski Daniel MM2 Biskupiec 1328.5702:34:35
772 327.65 1507 Jankowski Michał MM2 Sieradz 1327.6501:58:51
773 327.17 1687 Luchowski Bartłomiej MM2 KRAKÓW 1327.1702:50:24
774 326.36 944 Krysztofczyk Piotr MM3 Łódź 1326.3602:11:24
775 325.90 1954 Stręciwilk Adam MM2 DZWOLA BIKE CLUB Janów Lubelski 1325.9002:51:04
776 325.60 1301 Urbański Zbyszek MM6 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 1325.6001:59:36
777 325.41 881 Świątek Jaromir MM3 Olsztyn 1325.4102:36:05
778 324.50 952 Brzozowicz Grzegorz MM6 Chotomów Wieliszew Heron Team 1324.5002:12:09
779 323.79 382 Adamczak Jarosław MM4 POZNAŃ Komorniki MTB Team 1323.7903:01:02
780 323.68 800 Wrzosek Krzysztof MM3 Nowe Miasto 1323.6802:26:48
781 323.31 750 Enache Marius MM2 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 1323.3101:02:1902:37:06
782 323.02 687 Burak Paweł MM2 Płock 1323.0202:27:06
783 322.31 1874 Leszczyński Krzysztof MM3 Warszawa DWOT 1322.3102:13:03
784 321.45 428 Remiszewski Marek MM5 Pisz Olikom Team 1321.4503:02:21
785 321.27 1155 Dzideczek Tomasz MM4 Józefów 1321.2702:38:40
786 320.22 673 Osenkowski Adam MM4 Toruń MEGALIA Toruń 1320.2202:38:37
787 320.18 2008 Górnik Mirosław MM5 Kozłowo 1320.1802:12:49
788 320.05 590 Markiewicz Łukasz MM3 Olsztyn 1320.0502:38:42
789 319.44 565 Dajek Janusz MM5 Gdańsk FLASH TEAM 1319.4402:39:00
790 319.06 437 Binkowski Jarosław MM4 Warszawa Exorigo-Upos 1319.0603:03:43
791 319.00 467 Kowalczuk Wojciech MM3 Białystok 1319.0003:03:45
792 316.21 2099 Lehmann Jacek MM3 Pruszków The LeMans Team 1316.2102:15:37
793 316.21 1647 Sarnowski Michał MM3 Warszawa The LeMans Team 1316.2102:15:37
794 315.26 1221 Grabowski Jan MM3 JASIENIEC PSP 1315.2601:14:5501:13:0601:00:2703:05:56
795 314.98 1772 Zdanowski Bartosz MM3 Żyrardów 1314.9802:03:38
796 313.97 1025 Kurowski Marek MM6 Warszawa PATNET TEAM 1313.9702:16:35
797 313.82 1077 Koźliński Artur MM3 Warszawa 1313.8202:33:34
798 313.82 538 Szepietowski Radosław MM2 Ełk 1313.8203:06:47
799 313.41 1825 Paluch Józef MM6 Biłgoraj 1313.4102:57:53
800 312.86 1258 Wysocki Bartłomiej MM2 Piaseczno 1312.8601:09:1902:42:56
801 312.48 1745 Kalinowski Adam MM3 Warszawa 1312.4802:17:1401:05:3301:09:5101:25:44
802 309.95 535 Karpiński Łukasz MM2 1309.9503:09:07
803 307.27 536 Wysocki Marcin MM3 Pruszków ABSOLUTE BIKES TEAM 1307.2703:10:46
804 306.79 1968 Kasprzyszak Piotr MM4 Józefów HPE-ESKOM 1306.7902:06:56
805 306.04 2013 Urbański Maciej MM2 Warszawa 1306.0403:11:32
806 305.28 851 Dąbrowski Piotr MM6 Łódź GHOST RIDERS 1305.2802:33:28
807 305.27 420 Kałużny Sylwester MM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1305.2701:02:4100:56:4700:54:5103:12:01
808 304.42 53 Krajza Ireneusz MM6 Skarżynek T4B team 1304.4202:20:5201:08:3401:12:4701:13:4101:08:4701:13:1601:04:3301:07:4401:28:5001:25:04
809 302.56 797 Czarniawski Waldemar MM5 Warszawa Kompren Sport Team 1302.5602:21:4401:08:1501:02:1301:02:5101:08:05
810 302.39 1867 Pakosz Janusz MM6 Warszawa 1302.3902:21:49
811 301.43 1705 Chwil Mirosław MM4 GTCGARAGE 1301.4303:04:57
812 299.85 1141 Mikołajun Maciej MM3 Zielonka Team PKO Bank Polski 1299.8502:50:2002:38:28
813 299.07 973 Mudlaff Kamil MM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1299.0702:38:53
814 298.37 1062 Kimber RadosŁaw MM3 Ciechanów 1298.3702:41:31
815 297.03 1805 Petryczko Igor MM3 Ciechanów T4B team 1297.0302:23:1001:10:03
816 296.50 1631 Cyrny Rafał MM3 Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 1296.5002:24:38
817 295.76 1157 Walczyna Krystian MM6 Sokolniki 1295.7602:52:21
818 292.39 190 Szawurski Marcin MM3 Warszawa 1292.3902:26:40
819 291.81 1103 Czerwionka Radosław MM3 Wejherowo 1291.8102:45:09
820 291.71 254 Pacuk Dariusz MM4 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1291.7102:56:1803:32:1502:54:07
821 285.45 385 Rydzewski Tomasz MM2 Luzna Guma Racing Team 1285.4503:25:21
822 285.42 383 Witanowski Łukasz MM2 Ełk Luźna Guma Racing Team 1285.4203:25:22
823 284.39 439 Pitner Łukasz MM2 ŁÓDŹ 1284.3903:26:07
824 279.14 1370 Mrozik Marcin MM2 Lublin 1279.1403:02:37
825 279.02 722 Smoleń Sławomir MM3 Chełmno 1279.0202:50:18
826 274.06 671 Kotwicki Łukasz MM2 Gdańsk 1274.0603:05:20
827 270.50 2003 Zamana Cezary MM5 Łomianki Zamana Group 1270.5002:38:3201:47:22
828 264.89 729 Rybicki Krzysztof MM6 ŁOCHÓW WERTEPOWIEC ŁOCHÓW 1264.8902:59:23
829 254.76 379 Wichowski Ludwik MM6 Kedzierówka 1254.7603:50:05
830 254.17 1454 Augustynowicz Paweł MM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1254.1701:02:0003:50:37
831 253.53 1505 Bendkowski Sławomir MM2 ŁUDŹ 1253.5302:33:36
832 253.42 1837 Cegielski Adam MM3 Pruszków www.adamcegielski.pl 1253.4202:49:13
833 252.30 711 Cichowicz Zbigniew MM6 Bydgoszcz BikeBoys.pl Bydgoszcz 1252.3003:08:20
834 246.58 483 Bartosiewicz Adrian MM2 Olsztyn 1246.5803:25:59
835 237.71 1653 Szczeciński Grzegorz MM3 Nowy Dwór Maz STSmaraton Rower-Mot team 1237.7103:00:24
836 237.69 1836 Łykawka Jacek MM3 Warszawa Xerox Team 1237.6903:00:25
837 215.34 1309 Glibov Glib MM3 Łódź 1215.3403:37:34
838 207.78 544 Wysokiński Marek MM4 Olsztyn 1207.7804:04:27
Partnerzy