Wyniki
Dystanse Wyniki sektorowe

Pro
• K: Open
• M: Open

½Pro
• K: Open
• M: Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• K: Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• M: Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK2 HK3 HK4
• M: Open HM2 HM3 HM4

• Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• ½Pro K: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• ½Pro M: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• Fit K: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
• Fit M: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nie ukończyli


Northtec MTB Zimą 2019
2019-02-10, Mrozy (Jeruzal)
Fit Kobiety, kat. Open
 

L.p.NrNazwisko Imię Kat. Miejscowość DrużynaCzas [+]
1213Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 00:59:29
21497Wielgo Natalia FKJ Białki RKS Family Active Tłuszcz 00:59:34
31287Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 00:59:35
41522Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 01:01:16
52071Gajewska Julia FKJ Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 01:01:17
61236Wachnik Bożena FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 01:01:36
71809Krzykalska Daria FKJ GÓRZNO 01:01:44
81213Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 01:02:32
91610Podgórska Zuzanna FKJ Rypin cykliści rypin 01:03:00
101524Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 01:03:45
111527Olszewska Marta FK0 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 01:04:21
12321Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 01:05:03
13289Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 01:05:03
141606Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 01:05:12
151476Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 01:05:18
161813Kruczek Monika FK2 warszawa 01:07:04
171167Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 01:07:17
18204Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 01:07:20
191428Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:07:31
20828Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 01:08:09
211931Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 01:08:45
221596Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 01:10:39
23283Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 01:11:07
241607Borowska Iwona FK4 Warszawa Alumex MTB Team 01:11:48
251991Popek Zuzanna FK0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:12:25
26961Sienkiewicz Żaneta FK2 Zielonka RB Riders 01:12:43
27934Chęć Joanna FK2 Milanówek 01:13:42
28796Czarniawska Katarzyna FK4 Warszawa Kompren Sport Team 01:13:49
291580Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 01:15:44
30784Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:17:57
311266Kuczwalska Joanna FK3 Grudziądz 01:20:23
321214Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 01:21:18
331562Jary Justyna FKJ Łódź Dell Team 01:21:18
341633Urbańska Sabina FK4 Łódź 01:22:03
351865Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 01:23:07
362525Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 01:23:30
37114Kompa Ewa FKJ Gałków Mały Dell Team 01:23:34
381894Klimaszewska Alicja FKJ Turowo 01:26:09
391448Kowalik Gabriela FKJ Tłuszcz RKS Family Active Tłuszcz 01:26:35
Razem: 39
Partnerzy