Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 2236.28 828 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 10268.24286.35242.55261.84235.70300.00291.30293.38251.15284.0101:17:3701:08:0901:16:4601:08:1601:08:4901:04:3501:15:5000:57:2501:18:2401:11:00
2 1896.57 961 Sienkiewicz Żaneta FK2 Zielonka RB Riders 7253.03268.37285.00283.08263.37270.60273.1201:22:1701:12:4301:07:5901:18:0201:01:2601:02:1501:13:50
3 1811.78 303 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Bar Janusz MTB Team 7252.31244.53236.50293.71271.69221.98291.0501:22:3101:13:0601:08:3501:05:5801:02:0001:28:4201:09:17
4 1798.73 1559 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B team 7248.45247.98227.33283.02259.71248.82283.4201:23:4801:12:0501:11:2101:18:0301:02:1801:19:0801:11:09
5 1699.19 1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 7251.91257.68219.02236.81209.74261.59262.4501:22:3901:15:4401:25:0101:15:2901:17:2001:14:0401:16:50
6 1639.99 485 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 6271.93242.33294.60300.00283.19247.9301:05:4401:06:5601:05:4601:13:3800:59:2901:19:25
7 1524.65 1752 Minda Ewa FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 6247.92267.06269.55242.22230.88267.0301:12:0601:12:3301:21:5701:06:4801:25:1701:15:31
8 1425.94 321 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 5300.00280.39296.05249.50300.0001:05:0301:03:4501:14:3701:18:5501:07:13
9 1410.29 934 Chęć Joanna FK2 Milanówek 6238.03264.79206.10266.81258.36176.2001:27:2801:13:4201:18:4201:12:3701:25:3001:51:45
10 1292.44 927 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 6214.64229.71208.39251.90154.28233.5301:37:0001:17:4901:17:5001:16:5501:49:1101:26:21
11 1184.83 1642 Mirkowska Magdalena FK2 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 6184.06228.52210.11175.58175.18211.3701:37:0701:24:4701:45:0801:32:0901:52:2401:35:24
12 1090.64 1030 Nocuń Anna FK2 Warszawa 4288.76261.95289.85250.0802:13:0902:16:3001:16:3001:01:4600:58:0701:18:44
13 1014.79 1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Cisie Mińska Grupa Rowerowa 4255.78219.09280.09259.8201:09:5301:14:0201:18:5201:04:50
14 900.00 1835 Blokowska Beata FK2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 3300.00300.00300.0001:09:2400:53:5601:05:38
15 819.63 1813 Kruczek Monika FK2 warszawa 3290.98276.70251.9501:07:0401:04:3601:18:09
16 719.15 784 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3250.35218.50250.3001:17:5701:14:0301:07:18
17 662.64 1378 Kołnier Ewa FK2 Warszawa Kompren Sport Team 3211.16213.66237.8201:24:3901:15:5501:08:02
18 600.00 1689 Makowska Katarzyna FK2 Lublin 2300.00300.0001:02:0400:54:04
19 401.19 661 Marczak Daria FK2 Warszawa DSV TEAM 2218.34182.8501:17:0901:47:41
20 300.00 1551 Gumieniak Joanna FK2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1300.0000:59:35
21 300.00 1097 Kaszewiak Karolina FK2 Warszawa 1300.0000:56:09
22 297.53 513 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1297.5300:56:37
23 256.38 457 Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1256.3801:16:48
24 248.66 472 Jaroszewicz Emilia FK2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1248.6601:19:11
25 245.77 346 Mańkowska Ewelina FK2 Poznań Alltop STAG Team 1245.7701:20:07
26 241.37 1193 Kramska-Dorsz Katarzyna FK2 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1241.3701:07:12
27 238.71 344 Hyzopska Żaneta FK2 Ełk Moto Diablo Team 1238.7101:22:29
28 235.05 512 Kucewicz Małgorzata Maria FK2 Orneta 1235.0501:11:40
29 232.36 1795 Podgórska Karolina FK2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1232.3601:20:08
30 231.94 1459 Baraniecka Anna FK2 Puławy 1231.9401:09:56
31 223.67 475 Gąsiewska Iwona FK2 MTB EŁK PROSTKI 1223.6701:28:02
32 221.41 1878 Zielony Ewa FK2 Warszawa 1221.4101:34:02
33 213.75 1395 Gustaw Agnieszka FK2 Lublin PZU Sport Team 1213.7501:15:53
34 212.23 1776 Bijak Anna FK2 Kraśnik 1212.2301:27:44
35 199.59 427 Mościcka Izabela FK2 Warszawa Alumex MTB Team 1199.5901:38:39
36 195.15 672 Mularczyk Anna FK2 Stawigóda 1195.1501:26:19
37 180.67 340 Więcek Kamila FK2 Ełk PT Mazury Team Ełk 1180.6701:48:59
38 141.55 728 Grabowska Patrycja FK2 Marki 1141.5502:06:17
Partnerzy