26.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
23.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
08.03
niedziela
Karczew
III
Kierunek: Mrozy!

Najbliższa niedziela to drugi zimowy wypad w ramach Northtec MTB Zimą. Zapraszamy Was do Mrozów, gdzie oprócz tras Hobby, Fit i 1/2 Pro czekają na Was jeszcze inne atrakcje.

Baza zawodów będzie w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jeruzalu. Tak, w tym samym Jeruzalu, w którym swego czasu kręcono "Ranczo" i gdzie do dziś mieści się najsłynniejszy chyba spożywczak w naszym pięknym kraju.

Bez względu na warunki pogodowe, czekać będą na Was trzy trasy: najkrótsza Hobby (dla dzieci) oraz Fit (22 km) i 1/2 Pro (43 km).

Na ścigających się w Northtec MTB Zimą po raz pierwszy czekają bogate pakiety startowe: każdy z Was dostanie próbki specjalistycznego smaru Winter Lube od eLube, a także próbki Perskindol Active Classic Gel - żelu doskonale redukującego bóle mięśni i stawów.

W Mrozach będziecie też mogli zdobyć dwuosobowe vouchery w Hotelu Narvil Conference & Spa. Kolejnym zestawem nagród będą pakiety smarów od eLube (o wartości odpowiednio 230 złotych, 165 złotych i 120 złotych).

Pamiętajcie, że do klasyfikacji generalnej cyklu Northtec MTB Zimą liczą się dwa najlepsze wyniki. Nawet jeśli nie startowaliście w Jabłonnie, to i tak macie szanse na końcowy, prestiżowy triumf.

A jeśli braliście udział w zimowym maratonie w Jabłonnie, to i w Mrozach nie może Was zabraknąć. Na każdego, kto zaliczy trzy starty w Northtec MTB Zimą mamy świetnie wyglądające medale.

Do Mrozów zawita też lubiana przez rowerzystów marka KOKOwear, która zaskoczy Was kolekcją kolorowych ubrań. KOKOwear ufundowała też nagrody do klasyfikacji generalnej dzieci.

Skoro mowa o dzieciach - to mamy dla nich strefę zabaw, w której pod okiem animatorów wykonają walentynkowe kartki oraz karnawałowe maski.

Dbamy także o o jak najlepszą organizację zawodów. W bazie zawodów serwujemy gorącą herbatę, ciasta i rozgrzewające, regenerujące dania. Swoje wyniki otrzymujecie zaraz po przekroczeniu mety prosto na swojego smartfona. Możecie też korzystać z Cyklopedii, naszej wielkiej i ciągle rosnącej bazy danych zawodników.

Sporo tego - mamy nadzieję, że wystarczająco dużo, by zachęcić Was do startu w Mrozy Northtec MTB Zimą.

Program zawodów - niedziela 10 lutego:
- godz. 8.00 - 10.30 zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 10.00 - start dystansu Hobby
- godz. 10.45 - wejście zawodników w sektory na dystansie ½ Pro i Fit
- godz. 11.00 - start maratonu, dystanse ½ Pro i Fit
- godz. 12.15 - dekoracja dystansu Hobby i klasyfikacji mieszkańców
- godz. 13.15 - dekoracja dystansu Fit i klasyfikacji mieszkańców
- godz. 13.45 - dekoracja dystansu ½ Pro i klasyfikacji mieszkańców

2019-02-05 POWRÓT
Partnerzy