wczoraj
Zdjęcia wybrane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

wczoraj

Na Mega triumfował Andrey Dianov, który 43 km przejechał z czasem 01:26:05. Drugi finiszował Paweł Ciunel z czasem 01:27:11. Trzeci był Tomasz Majewski z czasem 01:27:12. W¶ród kobiet najlepsza była Krystyna Żyżyńska-Galeńska z czasem 01:46:10, za któr± na metę wjechała Iwona Zaniewska z czasem 01:58:58 i Justyna Gidaszewska z czasem 02:12:18.

Zwycięzc± na dystansie Fit został Daniel Formela, który 22 km pokonał z czasem 00:44:54. Za nim przyjechał Grzegorz Henryk Marcinkiewicz z czasem 00:45:49. Trzeci był Jan Tenderenda z czasem 00:45:52. W¶ród kobiet najszybsza była Justyna Tarnowska z czasem 00:54:48, za któr± na metę wjechała Joanna Syguła z czasem 00:57:15 i Anna Rz±sowska z czasem 00:58:37.

Zwycięzc± na dystansie Hobby został Michał Gruca, który 6 km pokonał z czasem 00:16:37. Tuż za nim wjechał Antoni Mrowiński z czasem 00:16:43. Trzecie miejsce zaj±ł Aleksander Struzik z czasem 00:16:46. W¶ród kobiet najszybsza była Julia Gajewska z czasem 00:18:37, za któr± na metę kolejno wjechały: Alicja Lachowicz z czasem 00:18:38 i Natalia Wielgo z czasem 00:18:47.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!

Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Je¶li chcesz, aby ten news wygl±dał nieco inaczej - od¶wieĽ stronę :)

2018-02-16

W tym odcinku VLOGA Cezary Zamana rozwieje twój dylemat. Czego nie można powiedzieć o ogarniaj±cym nas SMOGU. Jak trenować zim±? Oddychać truj±cym powietrzem, czy może spróbować jazdy z trenażerem w wirtualnym ¶wiecie? Konieczne zobacz!

2018-02-16

Chcemy uhonorować pierwsz± dziesi±tkę zawodników z najdłuższego dystansu Mega z klasyfikacji generalnej cyklu Northtec MTB Zim±. Dlatego już w Jeruzalu zapraszamy najlepszych 10 kolarzy z klasyfikacji OPEN na start z pierwszej linii- strefy VIP!